AK Parti Beykoz Gençlik Kongresi ertelendi

  • 0
  • 9357
AK Parti Beykoz Gençlik Kongresi ertelendi
AK Parti Beykoz Gençlik Kongresi ertelendi

Furkan Çeliker'in yeniden aday gösterildiği AK Parti Beykoz Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi, İl Başkanı Taha Ayhan’ın yoğun programı nedeniyle ertelendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın çalışmalarına bir ay öncesinden başladığı 5. Olağan Kongresi 21 Nisan 2018 Cumartesi tarihine ötelendi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan’ın yoğun programı nedeniyle, İl Başkanlığının önerileri sonrası Beykoz teşkilatı olağan kongreyi erteleme kararı aldı.

Yaşanan gelişme sonrası Dost Beykoz’a konuşan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve yeniden İlçe Başkan Adayı Furkan Çeliker, İl Başkanı Taha Ayhan’ın yoğun programı nedeniyle ertelemek durumunda kaldıklarının altını çizerek, “İl Başkanımızın aramızda olmasını çok istiyoruz. Kendisi ana kademe kongre sürecinde de yoğun bir mesai yürüttü. Biz de İl Başkanlığımızın önerileriyle ertelemek istedik. Beykoz gençliğini 21 Nisan 2018 Cumartesi günü Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz kongremize bekliyoruz” diye konuştu.

Düzenlenecek AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan kongresine milletvekilleri, İl Yöneticileri ve partililerin katılması bekleniyor.

Haber Merkezi

SGK, Türk ve Alman vatandaşlarını bilgilendiriyor
Önceki SGK, Türk ve Alman vatandaşlarını bilgilendiriyor
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak