Yaşam

AK Parti Beykoz gençliğinin düğün heyecanı

AK Parti Beykoz gençliğinin düğün heyecanı
17.06.2019 15:40
| | |
11755

Foto galeri Video galeri

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları'nda uzun yıllardır görev alan Burak Karaçam, Şeydanur Özanar ile dünya evine girdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz Gençlik Kolları'nda uzun yıllardır çeşitli kademelerde görev alan Burak Karaçam, Fatih ve Nuray Özanar'ın kızı Şeydanur Karaçam ile hayatlarını birleştirdi.

Beykoz Çavuşbaşı'ndaki Rustik Bahçe'de düzenlenen kır düğününe Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Meclis Üyeleri, partililerin yanı sıra Özanar ve Karaçam ailelerinin akrabaları, sevenleri katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın kıydığı nikah törenine Karaçam çifti, Kafkas müziği ile alana giriş yaptı.

Nikah öncesi Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, damat Burak Karaçam'dan Kafkas dansı etmesini ve gelinin kendisini izlemesini istedi.

Burak Karaçam'ın, Kafkas dansı izleyicilerden tam not alırken uzun süre alkışlandı.

Başkan Murat Aydın, ilk soruyu yeni gelin Şeydanur Özanar'a sordu. Şahitlerin ve davetlilerin huzurunda Burak Karaçam ile evlenmeyi kabul eden Özanar'a daha sonra damat Karaçam'da aynı cevabı verdi.

Nikahın ardından nikah şahidi olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, şahit olduğunu belirterek, iki cihan saadeti diledi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, Meclis Üyesi Fatih Çelik ile Fatih Yılmaz çiftin şahitliklerini yapan diğer isimler oldu.

Nikah akdinin ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Murat Aydın, Şeydanur ve Burak çiftine bir ömür mutluluklar dileyerek, "Çiftimizi Allah'a emanet ediyorum. Sabırla, sevgiyle, saygıyla bir ömür mutlu olsunlar" dedi.

Nikahı kıyan Aydın, nikah cüzdanını ise Şeydanur Karaçam'a verdi.

Şeydanur - Burak Karaçam çiftinin düğün töreni gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, AK Parti, Gençlik Kolları, Burak Karaçam, Şeydanur Özanar, Düğün, Fatih Özanar, Nuray Özanar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"