AK Parti, Beykoz, duygular ve Yücel Çelikbilek

  • 18.01.2019 19:11
  • Güncelleme: 12.02.2020 17:10
  • Okunma: 10487 kez
  • Yorum: 2
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Teşkilatı’na bir akşam yemeği verdi. Yemekte duygusal anlar yaşandı.
AK Parti, Beykoz, duygular ve Yücel Çelikbilek

Belediye başkanı Yücel Çelikbilek’in konuşmasının ardından ayakta alkışlandığı gecede, açılış konuşmasını yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Başkan Yücel Çelikbilek’in Beykoz’un tüm kesimleriyle bir araya geldiğini ve bu kapsamda AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ile de bir toplantı tertiplediğini söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e bu organizasyonu ve daveti nedeniyle teşekkür eden Başkan Dilmaç, “uzun yıllar kendisiyle siyaset yapmaktan gurur duydum… Siyasette her zaman için bizim önümüzde ağabeyimiz oldu. Bizleri öncülük yapmış olan Belediye Başkanımızla benim siyasi yaşantım çocukluk dönemimde başlamıştır.” İfadelerini kullandı.

Çavuşbaşı’nda, Milli Gençlik Vakfı’nı kurduklarında Yücel Çelikbilek’in ilçe başkanı olduğunu hatırlatan Dilmaç, o dönemden itibaren Yücel Çelikbilek ile bugüne kadar geldiklerini ve tecrübelerinden yararlandıklarını ifade etti.

“Mülkiyet problemini kökünden çözdük”

Beykoz Belediyesi’nde Yücel Çelikbilek ile birlikte 8 yıl çalıştığını, ağabey kardeş hukuku içinde sekiz yıl görev yaptıklarını hatırlatan Hanefi Dilmaç, “şahidiyim, gerçekten büyük problem olan mülkiyet problemini bana göre kökünden tamamen sayın başkanın ortaya koymuş olduğu irade doğrultusunda, AK Parti iktidarının katkısıyla çözmüş olduk. Bundan sonra yapılacak olan çalışmalar detaylardan ibarettir. Bunu samimiyetle söylüyorum” dedi.

“Yücel Çelikbilek başkanımızdır, büyüğümüzdür”

Mülkiyet probleminin çözümü nedeniyle Beykoz halkı adına Yücel Çelikbilek’e teşekkür eden Hanefi Dilmaç, “bundan sonra bizden ne isterse onun emrindeyiz. Bundan sonraski süreçte de o bizim başkanımızdır, büyüğümüzdür” ifadelerine yer verdi.

Yücel Çelikbilek: “Haklarınızı helal edin”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise yapmış olduğu duygulu konuşmasında, "Hakkımız var birbirimizden, bizim olan haklarımız var ise biz helal ediyoruz. Sizlerde lütuf eder helal ederseniz sevinirim." dedi. 

Konuşmasında ilk gününden son gününe kadar yanında olan ve kendisine desteklerini esirgemeyen Beykoz halkına minnettarlığını belirten Çelikbilek, gelecek başkanın yarım kalan projeleri tamamlayacağına hatta üzerine katarak devam ettireceğini belirtti.

“Yeni Başkan adayına destek verin”

Beykoz halkından gelecek seçimlerde aday olan yeni başkan adayına kendisine verilen desteğin aynısı vermelerini isteyen Başkan Çelikbilek, "Beykoz'un sorunları tam olarak bitmedi, ancak büyük ölçüde yol kat ettik. Bu seçim; burada hizmet eden bizim seçimimizdir, inşallah bırakırken görevimizi Allah'ın izni ile sizlerin gayretleri ile yeni AK Partili olan bir arkadaşıma bırakmayı Allah bana nasip edecek inşallah. O heyecanda olduğumu söyleyeyim.” İfadelerine yer verdi.

İki aydır personelini topladığını ve onlara, “bu seçim buraya aday olan arkadaşımızın seçimi değildir. Hatta ilçe başkanının da seçimi değildir. Bu seçim burada hizmet eden bizim seçimimizdir. Çünkü burada halka hizmet yapan biz olduk. Esasen kantara çıkacak olan biziz. Alırız seçimi teslim ederiz mazbatayı kendisine ondan sonra ondan hizmet beklemek bizim görevimizdir.” dediğini ifade etti.

“Çelikbilek’ten İBB vurgusu”

Çelikbilek şöyle devam etti: “Beykoz da işler bitmedi. Beykoz'un 10-15 tane İstanbul ilçesi kadar problemi var. Onun için bundan sonra kalanları azaltıp da arkadaşımızın yapacağı işleri hafife almaya kalkmayın. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Türkiye için önemlidir. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bir genel seçim kadar önemli bir seçimdir. Kimsenin karşısında şunları vaat ettiniz yapmadınız lafları dedirtmeyiz kendimize. Hakkımız vardı bir birbirimizden bizim olan haklarımız var ise biz helal ediyoruz. Sizlerde lütuf eder helal ederseniz sevinirim" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

nail (3 yıl önce)

saygı deger kamu görevlileri bogaz içi imar barışı çalışması yapıldı beykoz deri kudura fabrikası eski işçi evleri bogaz içi imar barışından yararlanıyor nedendir acaba nasıl bir projedir nasıl bir çalışmadır bizler dene bu yasaya dahil edilemiyoruz cok anlamsız

Mchtks (3 yıl önce)

Eeyyy Hanefi DİLMAÇ... Oturduğum evin yeri hazine arazisi vs. diye her sene 10 sene öncesinin ecrimisil bedeline ilişkin tebligat geliyor ki zaman aşımına uğramadan tahsil edilsin diye...Toplam ecrimisil borcu tahminen 40-50 bin TL sır. Aynı eve emlak vergisini belediye çatır çatır alırken kelime oyunu yapıp emlak barışı diye birşey çıkarıldı, gitti 5 bin TL de oraya... Dededen kalma yere 2/B çıktı diye sevinemeden orası için de 500 bin TL ye yakın borç çıktı... Allah aşkına hangi mülkiyet sorunu çözüldü Hanefi Bey... Bu kadar borcun altından kalkamayan Beykozlu yerini yurdunu satıp Çekmeköy e taşındı...

Yorum Yaz