Siyaset

AK Parti Beykoz'dan Metin Külünk ile 'Nokta' atışı

AK Parti Beykoz'dan Metin Külünk ile 'Nokta' atışı
25.04.2015 14:50
| | |
15907

Foto galeri

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, bugün ilçeyi karış karış dolaşıyor ve vatandaşlarla bir araya geliyor

Haziran 2015 seçimlerine az bir süre kala siyasiler çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı da ilçenin dört bir yanında açtığı seçim irtibat bürolarıyla, vatandaşlarla siyasileri bir araya getirecek. 'AK Nokta' olarak adlandırılan seyyar araçlarla gerçekleştirilen propaganda çalışmaları kapsamında ise yine vatandaşlarla yöneticiler buluşturulacak ve vatandaşlara ikramda bulunulacak. İlçeyi bugünkü programına alan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, sabah saatlerinden bu yana mahalleleri geziyor ve seçim irtibat bürolarıyla birlikte AK Noktalar'da vatandaşlarla bir araya geliyor.

Ortamahalle, Göksu, Paşabahçe, Çubuklu ve diğerleri... AK Parti Beykoz İlçe teşkilatı, son iki haftadır neredeyse her gün bir İstanbul Milletvekili'ni ve Milletvekili Adayı'nı ilçede ağırladı ve mahallelerde kurduğu seçim bürolarının açılışını yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'den İstanbul Milletvekili Erol Köse'ye ve AK Parti'nin Milletvekili Adayları Erkan Kandemir Bey'den Rabia İlhan, Fatma Varank Hanımefendilere kadar onlarca Aday, Beykoz'daydı.

‘Metin Külünk, vatandaşlarla bir araya geldi ve açılışlar gerçekleştirdi’

Bugün de ilçeye gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Poyrazköy'de başladığı gezisine 3. Köprü inşaatının yapıldığı mahallelerde devam etti. Ortaçeşme'ye gelerek burada AK Nokta'da vatandaşlarla buluşan ve kendilerine karanfil dağıtan Metin Külünk, bu sırada birkaç işletmenin açılışını da gerçekleştirdi. Metin Külünk'ün gezisinin Tokatköy ile devam ettiği ve halen sürdüğü öğrenildi. Öte yandan 26 Nisan 2015 Pazar günü ise AK Parti Beykoz İlçe binasında SKM'nin açılışı gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Milletvekili Adayı, Metin Külünk, Seçim 2015, Açılış, Ziyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"