AK Parti Beykoz’dan jet mesaj, 'Küskünlükler bitecek'

  • 20.03.2018 20:27
  • Güncelleme: 20.03.2018 20:59
  • Okunma: 10156 kez
  • Yorum: 2
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adayı olarak Hanefi Dilmaç’ın açıklanması Beykoz teşkilatında heyecana yol açtı.
AK Parti Beykoz’dan jet mesaj, 'Küskünlükler bitecek'

Hanefi Dilmaç’ın İlçe Başkan adayı olarak bizzat Recep Tayyip Erdoğan tarafından tercih edilmesi Beykoz’da AK Parti teşkilatlarınca sevinçle karşılanırken, sosyal medyadan Hanefi Dilmaç’a tebrik mesajları yağdı.

AK Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, Beykoz İlçe Başkanlığı’na gelerek, resmi açıklamayı yaptı. Erdoğan, teşkilatta kesinlikle, küskünlük dargınlık istemediklerini, Türkiye’nin geleceği için hep beraber çalışacaklarını söyledi.

Toplantıya AK Parti mahalle teşkilatlarının yanı sıra İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilkek, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve İl Yöneticisi Sadettin Çay’da hazır bulundu.

Kısa konuşmaların yapıldığı toplantıda birlik beraberlik mesajları verilirken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “bundan böyle Hanefi Dilmaç ile birlikte Beykoz’un ve ülkenin menfaatleri ne gerektiriyorsa birlikte yapacağız. Daha çok çalışacağız” dedi.

15 Nisan 2018 Pazar günü saat 17.00’da yapılacak olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı ve hazırlıkların bir an önce başlaması gerektiği ifade edilirken, Hanefi Dilmaç ise “bu onurlu görevi bana layık gören Sayın Genel Başkanım Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Merkez Teşkilat Başkanım Sayın Mustafa Ataş'a ve İstanbul İl Başkanım Sayın Bayram Şenocak Beyefendiye teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Dilmaç, “bu bayrağı en yükseğe çıkarabilmek için teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız” ifadelerini kullandı. AK Parti teşkilatları daha sonra İlçe Başkan Adayı Hanefi Dilmaç'ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Hasan senol (4 yıl önce)

Hayırlı olsun Allahım utandirmasin.

Murat Sadıkoglu (4 yıl önce)

Hayırlı olsun. Küskünlükler bitecek ise ortada bir küskünluk vardır. Küskünluk var ise bir nedeni vardir. Sorun. Küskünlügün konusu nedir. Kim taviz verecek.

Yorum Yaz