AK Parti Beykoz’dan 10 Ocak kahvaltısı

  • 0
  • 4145
AK Parti Beykoz’dan 10 Ocak kahvaltısı
AK Parti Beykoz’dan 10 Ocak kahvaltısı
AK Parti Beykoz’dan 10 Ocak kahvaltısı
AK Parti Beykoz’dan 10 Ocak kahvaltısı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile MHP’nin ardından Adalet ve Kalkınma Partisi de medya mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı.

Rüzgarlıbahçe'de bulunan özel bir işletmede gerçekleşen programa, medya temsilcilerinin yanı sıra ev sahibi olarak AK Parti İlçe Başkanı Özkan Ayduğan’a, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Hayretti Yanık eşlik etti.

Muhammed Hanefi Dilmaç'ın Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olması sonrasında yeni oluşturulan İlçe Yönetim Kurulunda Başkan Özkan Ayduğan, öncelikle 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü için katlım sağlayan medya temsilcilerinin günlerini kutlarken daha sonra İlçe Teşkilatı olarak yaşadıkları sürece ilişkin bilgi aktarımında bulundu.

Ayduğan Muhammed Hanefi Dilmaç aday adaylığı süreci sonrasında kendilerine tevdi edilen görev sürecini aktarırken başta Dilmaç olmak üzere Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayanlara başarı dileğinde bulundu.

Partilerinin Beykoz Belediye Başkan Adayı kim olursa olsun İlçe Yönetimi ve Kurullar olarak aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarının altını çizen Ayduğan bir önceki seçimden daha fazla oy alabilme beklentisi içinde olduklarını söyleyip, başarılı bir seçim süreci geçirecekleri iddiasında bulundu.

Beykoz Belediye Başkanlığını dışında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını da kazanacaklarını söyleyen Ayduğan 2019 Seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesini kaybetmelerinin bir yol kazası olduğunu söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz güne İETT kazasıyla başladı şoför virajı alamadı
Önceki Beykoz güne İETT kazasıyla başladı şoför virajı alamadı
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor