AK Parti Beykoz'daki tarihinde bir ilk yaşadı

  • Güncelleme: 12.02.2021 20:13
  • Okunma: 5259 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı kurulduğunda bugüne kadar olan süreçte bir daha önce yaşanmamış bir ilk yaşandı.
AK Parti Beykoz'daki tarihinde bir ilk yaşadı

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi, Sütlüce'deki Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

Kongreye, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve Vedat Demiröz, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve partililer katıldı.

Yapılan oylama sonrası yeniden İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Osman Tomakin'in Yönetim Kurulu Asil Listesinde Beykoz'dan da bir isim yer aldı.

Daha önce Beykoz'da AK Parti'den Meclis Üyeliğine aday olan Beyza Karakaya, İlçe Teşkilatı'ndaki aktif yönetim kurulu üyeliği sürdüğü sırada İl Yönetiminde yer aldı.

Karakaya, Beykoz'da İlçe Teşkilatında Yönetim Kurulu üyeliği yaptığı sırada İl Yönetimine aday gösterilen ve seçilen ilk isim oldu.

Aslen Giresunlu olan Beyza Karakaya, Beykoz'da ikamet ediyor.

Kongrede katılımcılara seslenen AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin şunları söyledi:

"18 yıldır milletin gönlünde taht kuran, girdiği her seçimde zaferle olduğu kadar tevazuuyla da yükselen AK Parti'nin bir mensubu olarak burada sizlerle buluşmaktan memnuniyet duyuyorum. Kongremizi, tazelenmenin yenilenmenin ve tüm yorgunluklarımızı geride bırakarak yolumuza aşk ve heyecanla devam etmenin imkânı olarak görüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz 6. İl Gençlik Kolları Olağan Kongremiz, iyiden daha iyiye, güzelden daha güzele sıçrayışımızın miladı olacaktır."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Beyza Karakaya, Kongre

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz