AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak

  • 1
  • 11555
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak
AK Parti Beykoz'da yıkımların arkasında duracak

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, altı ay sonra ilk danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart 2019'da yapılan Mahalli İdareler Seçimleri'nden sonra ilk danışma meclisi toplantısını basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştiren basına kapalı toplantıya, AK Parti geleneklerinin aksi bir davranış sergilenerek, geçmiş dönemde partide yönetici olarak görev yapan isimler davet edilmedi. 

Sadece mevcut yönetimlerin davet edildiği belirtilen toplantıya eski ilçe Başkanı Mustafa Gürkan ve eski Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in katılması dikkatlerden kaçmadı.

Sessiz sedasız düzenlenen Danışma Meclisi'nin Divan Kurulunu ise Zafer Aslan, Kadir Sefa Çırak ve Selda Sevinç oluşturdu.

"Yıkımların arkasında duracağız"

Açılış konuşmasını İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ın yaptığı Danışma Meclisi Toplantısı'na, geçtiğimiz günlerde Beykoz'un mahallelerinde yıkımı gerçekleştirilen kaçak yapılar damga vurdu.

Partili teşkilat mensupları kaçak yapıların yıkımına karşı çıkarak insanların mağdur edildiğini ifade ederken, AK Parti yöneticileri bu tepki karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

Bunun üzerine AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Dilmaç, "Yıkımların arkasında duracağız. Kaçak yapılar tamamen yasalara aykırı şekilde farklı metotlar kullanılarak inşa edilmiştir. " ifadelerini kullandı.

Dilmaç, katılım gösteren parti mensuplarına da teşekkür etti.

Beykoz'da yerel seçimlerde başarılı bir kampanya dönemi yürüttüklerini ifade eden Dilmaç, Murat Aydın'ın tatmin edici bir oy oranıyla seçildiğini, ilçe halkının partiye olan teveccühünün hala üst seviyelerde olduğunu belirtti.

"Beykozlular için çalışıyoruz"

Seçim sonrası gerçekleştirilen ilk danışma meclisi olması nedeniyle önemli olduğu belirtilen toplantıda Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Yücel Çelikbilek ve yönetimine teşekkür ederken, "Beykoz için en iyisini yapmak istiyoruz. Her anlamda ve her alanda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Beykozlular için çalışıyoruz" diye konuştu.

Çevre, Şehir ve Kültür'den sorumlu AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın da İl Başkanı Bayram Şenocak'ın selamlarını iletti.

Danışma Meclisi toplantısındaki son konuşmacı ise İstanbul Milletvekili Belma Satır oldu.

Satır, "Parti olarak Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18 sloganına uygun hareket etmeli, daha çok çalışmalı ve daha çok koşmalıyız. Hizmet etmemiz gereken çok fazla alan, dokunmamız gereken çok vatandaşımız var" dedi.

Temenniler bölümünde söz alan bir partili ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalıştığını ve kendilerine sahip çıkılmadığını söyledi.

Akşam 20.00'de başlayan AK Parti Beykoz İlçe Danışma Meclisi toplantısı yaklaşık iki saat sürdü.

Danışma Meclisi'nin teması ise "Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18" sloganı olarak belirlendiği görüldü.

Haber Merkezi

Beykoz, Cumhuriyetin 96. yılında tek yürek oldu
Önceki Beykoz, Cumhuriyetin 96. yılında tek yürek oldu
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (1 Yorum)

OSMAN GÜZEL TAN (4 yıl önce)

KADIN KOLLARINDA GÖREVLİ BAYANIN ÇAMLIBAHÇEDEKİ KAÇAK ÇATISINI NİYE YIKMADINIZ ...YIKTIRAMADINIZ GÜÇÜNÜZ YETMEDİ DEMESİNİ BİLİYORLAR GÜCÜ NEREDEN ALDIĞI BELLİ OLDU

Yorum Yaz