AK Parti Beykoz'da vites büyüttü

  • 20.04.2015 20:46
  • Güncelleme: 20.04.2015 20:48
  • Okunma: 7119 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Bölge'de AK Parti'nin 13. sıradan Aday gösterdiği Hasan Sert, Paşabahçe İrtibat Bürosu'nun açılışına katıldı.
AK Parti Beykoz'da vites büyüttü

Geçtiğimiz 2011 Genel Seçimleri'nde de 2014 Yerel Seçimleri'nde de Beykoz'da 1. sırada yer alan AK Parti, 2015 Genel Seçimleri çalışmalarına hız kazandırdı. Tokatköy'ün ardından Paşabahçe Mahallesi'nde de Seçim İrtibat Bürosu açan AK Parti, bu sırada bir Milletvekili Adayına da evsahipliği yaptı. AK Parti'nin İstanbul 1. Bölge 13. sırada aday gösterdiği Hasan Sert, Paşabahçe İrtibat Bürosu açılışına katıldı. Bir de konuşma yapan Hasan Sert, Beykoz'un kendisi için son derece önemli bir ilçe olduğunu kaydederek, "Seçim çalışmaları sırasında Beykoz'da olduğum süre içerisinde sizlerle daha çok birlikte olmak istiyorum. Ben de Beykozluyum" dedi.

Son günlerde Beykoz'da neredeyse her gün 2 milletvekilini ilçede ağırlayan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, bu kez de Paşabahçe İrtibat Bürosu'nu açarak, bölgedeki vatandaşlarla yakın temas kurmak adına harekete geçti. Açılışa katılan AK Parti 1. Bölge 13. sıra Adayı olan Hasan Sert'in ise Beykoz'un adayı olduğu ortaya çıktı. Buna göre Hasan Sert, Beykoz Kavacık Mahallesi Otağtepe'de ikamet ediyor. Geçtiğimiz 2011 Genel Seçimleri'nde 1. Bölge'den 16 Milletvekili çıkaran AK Parti'nin ise bu başarısını tekrarlaması halinde Hasan Sert'in TBMM'ye gideceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan AK Parti'nin Beykoz Paşabahçe Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışına ilçe teşkilatının tam kadro katıldığı gözlendi. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan'ın da konuşma yaptığı açılışta, partinin 2014 Yerel Seçimleri'nde Adayı olan ve Belediye Başkanı seçilen Yücel Çelikbilek de hazır bulundu.  

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz