AK Parti Beykoz’da vatandaşa soruyor... Memnun musunuz?

  • 7
  • 10775

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkezi, yaklaşan İstanbul kongreleri öncesi Beykoz’da saha çalışması başlattı.

Beykoz’da beş bin kişi üzerinden dijital yöntemle telefon üzerinden yapılan ankette, İlk kez “Beykoz İlçe Başkanı’ndan memnun musunuz?” sorusunu sordu.

2019 Seçim çalışmaları kapsamında kadrolarını yenileyen AK Parti, saha çalışması yöntemiyle stratejilerini hazırlıyor. Her ilçede anket çalışması yaptıran AK Parti, yeni kadrolarını vatandaşa sorarak belirleme çalışmalarını sürdürüyor.

Telefonla vatandaşlara sorulan sorular arasında,

Beykoz İlçe Başkanı’ndan memnun musunuz?

Partilerin Seçim ittifakını destekliyor musunuz?

Belediye Başkanlarının görevden alınmalarını destekliyor musunuz?

2015 Genel Seçimleri’nde hangi partiye oy verdiniz?

Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?

Yücel Çelikbilek’e oy verir misiniz?

Ada Ajansın yapmış olduğu saha çalışmasının 10 gün süreyle değişik mahallelerde devam edeceği ve çıkacak sonuçlar üzerinden Beykoz’da yeni dönemin hazırlıklarının başlayacağı öğrenilirken, deneklerin yaşı ve tahsil durumu da saha çalışmasında kayıt altına alınıyor.

Haber Merkezi

Tarih tekerrür etti
Önceki Tarih tekerrür etti
Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Sonraki Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Yorumlar (7 Yorum)

Mustafa demir (6 yıl önce)

Kuruluşunda görev aldığım 7sene bir fiil ana kademe icrasında çalışmış olduğum ak parti Beykoz ilçe başkanı nı hala mevcut görevinde tutan il başkanını ve genel merkezin bu gidişata dur demesini hayretle ve hasret le bekliyorum ak parti bugün Beykoz’da hala varsa reisin yüzüsuyu hürmetine dir bir ilçe başkanlığı ancak bu kadar kötü icra edilir.

Nihat ÖZDEMİR (6 yıl önce)

Parselin birine tapu verilip yanındaki komşusuna 25 yıldır üzerinde ev olduğu halde Ormanda kaldığı söylenerek tapu verilmeyen parsellerin durumu ne olacak örnek incirköy mh.2102 ada Yeni kadastro çalışması yapılacak mı?

misafir (6 yıl önce)

Milletin yollarını kaldırımlarını marketlere peşkeş cekenlerden nasıl memnun olunur. trafik desen felc kaldırım yapıyorsun park yapıyorsun gösteriş olsun diye ortacesmede otobüslerin girip trafik olmasın diye bir cep yapmayı düşenimiyorsun.. beytaşı 18 tirilyon zarar uğratıyorsun millet işsizlikten mahvolmuş.. haa kendilerinden olana veriyorlar allah için bak iftira atamam. 6 yıldır imamhatip orta okulunu yapamadın ufucık cocuklar akşam sekiz dokuz evlerine geliyor benim cocuğum bizim okulu yapamadılar ama nun okullarını yaptılar diyor bilginize sabah akşam belediye başkanı amcasına dua ediyor. haaa ama NUN okullarına dağı peşkeş cekip 1 sene içinde zengin ve yandaş cocuklarınıza okulu hazırladınız sahi bakan berat albayrağın okulu dimi... yazık cok yazık koca dava para hırsına lüks hırsına kurban ettiniz.. biran önce görevden alınırsınız inşallah..

niyazi (6 yıl önce)

mesele oy meselesi değilki , oy versen ne değişecek vermesen ne değişecek onu irdelemek lazım.iktidar ,ibb, beykoz hepsi akparti buna rağmen ne imar çözülüyor nede boğaz yasası denen yasada değişikliğe gidiliyor.sorunlar hergeçen gün öfkeye dönüşüyor.sayın yücel beye öngörünüm ne olacak diyorsunuz oraya ben karışamam oraya ibb bakıyor diyor.iyide siz boğaz belediyeleri birliğini niye kurdunuz ? orada bazı kararlar alıyorsun (uygulayamıyorsunuz) ozaman siz insanların gazını alıyorsunuz.şimdi diğer pencereden bakıyorum belediye seçimlerinde akparti beykozu kaybederse ne olacak ? ozaman imar beklemek yerine yıkım araçlarınımı bekliyecez ? çevre ve şehircilik bakanı olası bir istanbul depremi uykularımı kaçırıyor acilen kentsel dönüşümü halletmeliyiz diyor , sit özelliği kalmamış,öngörünüm bölgerinde yaşayan onbinlerce insanın evleri neolacak ?buraları kentsel dönüşüme dahil etmedeniz.ozaman sizin uykularınız kişiye göremi kaçıyor ?

Baris erener (6 yıl önce)

Ben akp uyesiyim ama sadece beykoz belediye olarak beykozda olumlu bir calisma yok..sadece park yol yapmakla bu isler olmuyor benim tek istegim beykozun insani beykozda bulunan is yerlerinde calissin..neden bir beykozlu beykoz disinda calissin..ve son olarak beykoz pasabahce ortacesmedeki trafik sorunlarina cozum bulmalarini istiyorum..illa birine birsey oluncami onlem alinacak...ulkem icin en hayirlisi neyse o olsun..saygilarimla

Sema (6 yıl önce)

İmar verilmedikçe bizden oy yok çıkıp onun tapusunu verdik söyle yaptık hepsi yalan imar olmayınca tapu ne iş yarar ? Bogaz kanunu değişmeli başta

Emre (6 yıl önce)

Kesinlikle oy vermem nedeni Beykoz akp teşkilatı ve belediyenin tamamı bize verilen vaatlerin hiç biri tutulmadı ve hala yalan söyleniyor beykozun tamamının imarı verilmeden artık Beykoz halkı bırakın Yücel Çelikbilekgi akp oy vermez ve bugüne kadar hep akp ye verdiğimiz halde hiç bir hizmet görmedik acarblue ile evimin karşısında gökdelen var ama bizim çatı dahi yapmaya hakkımız yok Allah göstermesin büyük bir deprem olsa Beykoz haritadan silinir yıllardır inşaat yasak ve parası olana serbest Beykoz halkı af edersiniz de bunları hak etmedi bir mülkiyet iki imar istedik mülkiyetin yüzde 90 ni çözüldü diyenler yalan söylüyor sadece benim bildiğim 100 lerce yer var ormana kaldı bahanesiyle yerleri Beykoz'da yerlerin tapusunu alamadık ve aldığımız tapuları 150 bin 200 bin TL den aldık ve inşaat yapamıyorum daha niye tapu verdin kardeşim milleti soymak için mi 1000 m2 arsanın 400 m2 ne nasıl el koyabilirsiniz ama 2019 da intikam vakti

Yorum Yaz