AK Parti Beykoz’da sevgi yürüyüşü yaptı

  • 21.06.2018 21:08
  • Güncelleme: 21.02.2020 10:21
  • Okunma: 10351 kez
  • Yorum: 0
AK Parti İlçe Beykoz İlçe Başkanlığı seçim çalışmaları kapsamında bir ‘Sevgi Yürüyüşü’ yaptı.
AK Parti Beykoz’da sevgi yürüyüşü yaptı

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Tokatköy Son duraktan başlayıp, Beykoz Merkez’de son bulan bir sevgi yürüyüşü yaptı. Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Manolya Demirören Tekin, Salim Öztürk, seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Cengiz Kasaroğlu,  Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, milletvekili adayları Hasan Sert ve Fatih Denizolgun gibi isimler katıldı.

Tokatköy Sondurak’tan Beykoz Merkez Mahallesi’ne yaklaşık 45 dakikada yürüyen AK Partililere yürüyüş sırasında araçlarıyla giden sürücüler korna çalarak destek verirken, çok sayıda vatandaşlarda yürüyüş grubuna katıldı.

Yaklaşık 750 kişinin yürüdüğü grubun en önünde olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı. M. Hanefi Dilmaç’a vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Dilmaç yol boyunca vatandaşlara karanfil vererek, vatandaşların gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Teşkilatı da, üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portresinin basılı olan sarı siyah tişörtleriyle Beykoz’u simgelemesi yürüyüş sırasında renkli görüntüler oluşturdu.

Grubun Beykoz Merkez’e varmasının ardından kısa bir konuşma yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, “15 Temmuz’da, ‘haydi’ dediğimiz zaman bizlerle birlikte gelen onlarca kardeşimiz şu an bizimle beraber bu sevgi yürüyüşünü gerçekleştirdik.” dedi.

“Beykoz halkından destek istiyoruz”

AK Parti Teşkilatlarına katılımları nedeniyle teşekkür eden Başkan Hanefi Dilmaç, “yürüyüşümüzle Beykoz halkımıza selam verdik ve 24 Haziran’da yeniden halkımıza hizmet etmek için izin istiyoruz. Destek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Dilmaç, o sırada İBB Başkanı Mevlut Uysal’ın katılımıyla yapılan Beykoz’daki diğer bir programa yetişmek üzere ayrılmak zorunda olduğunu ifade ederek, müsaade istedi.

Haber Merkezi