Siyaset

AK Parti Beykoz’da seferberlik ilan etti

AK Parti Beykoz’da seferberlik ilan etti
19.02.2016 18:42
| | |
8011

Video galeri

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, hem üyelerini hem de Beykoz'u olmak üzere bu gece 9 bin Beykozluyu ziyaret edecek

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, hem üyelerini hem de Beykoz'u olmak üzere bu gece 9 bin Beykozluyu ziyaret edecek

Beykoz'da son 2014 yerel seçimlerinde 69 bin 757 oy alarak birinci sırada yer alan ve 2015'in 1 Kasım Genel Seçimlerinde de İstanbul 1. Bölge'de AK Parti'nin topladığı 1 milyon 605 bin oya, 87 bin 847 oyla katkı sağlayan Beykoz İlçe Teşkilatı, sahaya iniyor.

Geçtiğimiz aylarda Başkan Mustafa Gürkan'ın ısrarla toplantılarında dile getirdiği 'Sahaya inerek, vatandaşlarımızla bir araya gelmek istiyoruz' düşüncesi, bugün itibariyle hayata geçiyor. AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatının Yönetim Kurulu Üyeleri, beraberindeki Beykoz Belediye Meclisi'nin AK Partili Üyeleri ve mahalle teşkilatı birimleriyle Kavacık ve Çubuklu Mahallesi'nde 'oyverenlerle' bir araya geliyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, yaptığı basın açıklamasında, kendilerine yaklaşık 90 bin oy getiren Beykozluyla ve parti üyesi vatandaşlarla bir araya geleceklerini dile getirerek, şöyle dedi:

Mustafa Gürkan: "Oy veren Beykozlu vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunacağız!"

"Biz Beykoz'da tümüyle üyelerimizi ve seçmenlerimizi ziyaret edeceğiz. Bu program bugün itibariyle başlayacak ve yaklaşık 1 ay sürecek. Program iki bölüm halinde olacak. Ziyaret için 3 gün planladık. Bu üç günün ardından ara verecek ve bir değerlendirme toplantısı yapacağız. Toplantının akabinde ise bu kez ikinci tura başlayacağız.

Beykoz'da toplamda 40 bin mevcut üyemizi ziyaret edeceğiz. Onlara özellikle önceki seçimde verdikleri destek için teşekkürlerimizi sunacağız. Çünkü onlar bize Beykoz'da 90 bin oy verdiler. Bizi son seçimlerde ve İstanbul genelinde, en çok oyunu yükselten siyasi parti olarak belirleyip, 'Birinci' olmayı bizlere nasip ettiler. Biz de onlarla gönül bağımızı güçlendirmek ve onlara yanlarında olduğumuzu söylemek için bu gece yola çıkıyoruz."

Yaklaşık 300 kişilik bir ekiple üç gün boyunca Beykoz'un mahallelerini dolaşacak olan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nın Başkanı Mustafa Gürkan, çalışmaları 1 ay sürecek olsa da yılın 12 ayında da aktif bir şekilde 'lokal' çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.

Mustafa Gürkan, şunları söyledi:

Başkan Gürkan: “Üyelerimizin ufak tfek sıkıntılarını ve şikâyetlerini dinleyeceğiz”

"AK Parti'nin üç kademe yönetimi ve bu yönetimlerin asili-yedeği, Meclis Üyesi arkadaşlarımız ve mahalle teşkilatlarımız olmak üzere, yaklaşık 300 kişiyle biz bu programı icra edeceğiz. Bugün Kavacık ve Çubuklu Mahalleleri'ni ziyaret edecek ve yine bu gece itibariyle partimiz bu bölgedeki 5 bin üyemize ulaşmış olacak. Tabi bu 5 bin üyeyle birlikte, orada gördüğümüz seçmenlerimizle de beraber olacağız. Nereden baksanız, biz bu gece yaklaşık 8-9 bin Beykozluya gönlümüzü açmış olacağız. Onların varsa ufak tefek sıkıntılarını, şikâyetlerini de dinleyeceğiz.

Biz bundan sonra AK Parti İlçe Teşkilatı olarak ve bu çalışmayı da bir egzersiz gibi düşünerek, yılın 12 ayının tamamında belki böylesi geniş kapsamlı değil ama lokal saha çalışmalarını sürdüreceğiz. Beykoz'un dört bir yanını buradaki kardeşlerimizle birlikte arşınlayacağız. Buradaki beraberliğimizi, kardeşliğimizi sahada büyütüp geliştireceğiz."

WhatsApp İhbar Hattı: 0 (541) 464 6673 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, AK Parti, Ziyaret, Üye, Mustafa Gürkan

reklam
1 Yorum
Mustafa SARGIN27.02.2016 00:37:21

Pişkinliğin bu kadarınada pes doğrusu mah.başkanının ulaşamadığı muşahıdın ulaşamadığı mah.yönetiminin ulaşamadığı hatta ilkçe yönetim kurulu üyuesinin bile ulaşamadığı bir ilçe başkanı bütün üyelere ulaşacak sevgi seli oluşturacak pışkinliğin bukadarınada pes doğrusu BRAVO Mustafa gürkan sende ilerleme var

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"