AK Parti Beykoz’da seçim havasına girdi

  • 0
  • 4363
AK Parti Beykoz’da seçim havasına girdi
AK Parti Beykoz’da seçim havasına girdi
AK Parti Beykoz’da seçim havasına girdi
AK Parti Beykoz’da seçim havasına girdi
AK Parti Beykoz’da seçim havasına girdi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Çiğdem, Kavacık, Paşabahçe, Soğuksu ve İncirköy Mahallelerinde vatandaşların kolaylıkla ulaşabileceği seçim irtibat bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına hız verdi.

Aynı anda 3 mahallede seçim irtibat bürolarını açarak, teşkilatların ve vatandaşların çalışmalar esnasında kendilerine lojistik destek sağlanacak merkezleri oluşturdu.

Mahallelerde vatandaşlarla irtibatın kolaylaşması  ve iletişimin güçlendirilmesi için Mahalle İrtibat bürolarını faaliyete geçiren AK Parti Beykoz Teşkilatı, Meclis üyesi listesinin belli olması sonrasında zamanı iyi değerlendirmek amacıyla çalışmaları yüzde 100 oranında arttıracak.

Bu kapsamda, Çiğdem, Kavacık, Paşabahçe, Soğuksu ve İncirköy Mahallelerinde seçim irtibat bürolarının açılışları gerçekleştirildi.

Açılışlara çok sayıda partiliyle birlikte, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, mahalle başkanları ve meclis üyeleri de katıldı. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın açılışın ardından vatandaşlarla bir araya gelerek talepleri dinledi.

Yeniden İstanbul için, yine, yeniden Beykoz

İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “22 yıllık iktidarımız boyunca partimize göstermiş olduğunuz teveccühü 31 Mart’ta taçlandırmak üzere İstanbul’da Murat Kurum Başkanımızı, Beykoz’da Murat Aydın Başkanımızı belediye başkanı yapma yolunda, Yeniden İstanbul için, yine, yeniden Beykoz için durmak yok yola devam. Rabbim hepinizden razı olsun.” dedi.

Murat Aydın yeni projeler açıklayacak

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “Biz istiyoruz ki bu gençler, bu evlatlarımız geleceğini en iyi şekilde Beykoz’da kurabilsinler. O yolda çalışacağız. Gençlerimizin, Beykozluların mutluluğu için çalışacağız. Allah’ın izniyle, sizlerin desteğiyle daha fazlasını yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Projelerimiz de Mart ayı içerisinde Allah nasip ederse açıklayacağız.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Haber Merkezi

İshaklıspor Beykoz’da rakibine kök söktürdü
Önceki İshaklıspor Beykoz’da rakibine kök söktürdü
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu