AK Parti Beykoz'da Meclis Üyesi aday adayları artıyor

  • 0
  • 5963
AK Parti Beykoz'da Meclis Üyesi aday adayları artıyor
AK Parti Beykoz'da Meclis Üyesi aday adayları artıyor

AK Parti Beykoz'da Meclis Üyeliği başvuru süresinin sonuna yaklaşılırken, Yenimahallenin tanınan ismi Veli Genç aday adayı oldu.

AK Parti Beykoz'da Belediye Başkanlığı için Murat Aydın ile bir dönem daha devam kararı alırken, Meclis Üyesi Aday listesinde de sona yaklaşılıyor.

Başvuru süresinin sonuna yaklaşılırken Yenimahalle Mahallesinin tanınan isimlerinden Veli Genç, Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

Kalabalık bir grupla AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına gelen Meclis Üyesi Aday Adayı Veli Genç, diğer aday adaylarına başarılar dilediği konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Bugün burada sizlerle bir araya gelmekten duyduğum mutluluğu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Partimizin Belediye Meclis Üyesi Aday adayı olarak müracaatımı sizlerin huzurunda yapmış bulunmaktayım. Sizleri yanımda görmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Beykozumuza ve mahallemizi temsil ederek meclisimizde sizlerin sesi olacağıma inanıyorum. Aday adaylığımız milletimize, ilçemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum"

Genç'in aday adaylığı başvurusunu ilçe yöneticisi Özgür Kopuz aldı.

Haber Merkezi

İlçe yöneticileri Beykoz Dernekler Birliği'nin kahvaltısında buluştu
Önceki İlçe yöneticileri Beykoz Dernekler Birliği'nin kahvaltısında buluştu
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz