AK Parti Beykoz’da İstanbul çalışmalarına başladı

  • Güncelleme: 11.02.2020 18:43
  • Okunma: 10863 kez
  • Yorum: 3
AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bir araya geldiği iftar yemeğinde 23 Haziran İstanbul Seçimleri için çalışmalara başladığını açıkladı.
AK Parti Beykoz’da İstanbul çalışmalarına başladı

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, teşkilatını bir araya topladığı iftar yemeğinde 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Seçimleri’nde Binali Yıldırım’ı Başkan yapacaklarını söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’da 31 Mart Seçimleri’nde vermiş oldukları vaatleri İBB’nin AK Parti’de olması durumunda daha rahat gerçekleştireceklerini ve 23 Haziran Seçimleri’nde İstanbul’un anahtarını alıp Binalı Yıldırım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a göndereceklerini söyledi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Çavuşbaşı Kasrı’nda verilen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın ve İl Yöneticisi Ömer Ayberk Cengiz’de katıldı.

Yaklaşık 1000 dolayında teşkilat mensubunun hazır bulunduğu iftar yemeğinde Kuran-ı Kerim tilaveti okunurken, İlçe Başkan Muhammed Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın salona gelişlerinde ezan okunmasını bekleyen teşkilat mensuplarının masalarına uğrayarak “hoş geldiniz” dedi.

Okunan ezanın ardından iftarlarını açan AK Partililer daha sonra parti yöneticilerinin konuşmalarına kulak verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, bu güne kadar AK Parti’de yöneticilik yapan İlçe başkanı ve diğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken, ebediyete intikal edenlere de Allah’tan rahmet diledi.

Başkan Dilmaç, Beykoz’da dört dönemdir iktidar olduklarına değinerek, son dönemde de en yakın rakipleri olan CHP adayına 13 puan fark attıklarını söyledi.

“Binali Yıldırım’ı Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız”

“Son dönemde de Beykoz halkı istikrardan yana tavrını koydu. Bu başarıda siz değerli kardeşlerimin büyük emeği vardır. Ben katkısı olan herkese çok çok teşekkür ediyorum.” diye konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı, “biliyorsunuz İBB ile ilgili bir karar alındı. Bu karar doğrultusunda 23 Haziran’da İstanbul seçimleri yenilenecek. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda eksik kaldığımız yönlerimiz olabilir. Teşkilat olarak bunların değerlendirmesini yaptık. Nerede eksik kalmış isek, Allah bize bir fırsat daha nasip etti. Bu eksikleri inşallah 23 Haziran’da yapılacak olan İBB Seçimleri’nde tekrarlamayacağız. Bu saat itibari ile sandık kurullarımızı oluşturmak kaydıyla inşallah Binali Yıldırım Başkanımızı Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağımıza inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

“İstanbul bir oyuna kurban gitti”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’da, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde İstanbul’un bir oyuna kurban gittiğini ifade ederek, verilen yargı kararıyla birlikte 23 Haziran’da İstanbul’da yeniden seçim yapılacağını hatırlattı.

“23 Haziran’da hak yerini bulsun”

Önümüzde hak yerini bulsun diye yapılacak olan bir seçim var. 29 bin olan oy farkının sandıkların bir kısmının sayılmasıyla 13 bin küsura düştüğünü söyleyen Murat Aydın, “sandıkların tamamı sayılsaydı büyük ihtimal biz seçimi almıştık. Şimdi inşallah milletimiz 31 Mart’ta söylediği sözünü sizlerin desteğiyle daha güçlü olarak söyleyecek.” dedi.

“Büyükşehirdeki bu haksızlığı gidermemiz lazım”

Başkan Aydın, “Beykoz’da bize inandınız, güvendiniz, beraber yol yürüdük. Çalıştık, seçimi aldık. Ama vaatlerimiz ve yapmamız gereken hizmetler var. Bu hizmetleri Büyükşehirle beraber çok daha verimli bir şekilde hayata geçiririz. Büyükşehir olmadığı zaman o sözlerimizin ciddi bir kısmını gerçekleştirmek gerçekten çok zor olur.  Beykoz’un menfaati içinde bizim Büyükşehirdeki bu haksızlığı gidermemiz lazım. İstanbul içinde bu haksızlığı mutlaka gidermemiz lazım.” şeklinde konuştu.

“Bizlerin çalışmasıyla hak yerini bulacak”

Aydın, “Bizlerin yoğun çalışmasıyla hak yerini bulacak ve AK Partimizin adayı Binali Yıldırım Başkanımız CHP’nin adayına karşı İstanbul’un anahtarını alacak ve Sayın Cumhurbaşkanımıza verecek. Bu sizlerin çalışmasıyla olacak.” dedi.

AK Parti Beykoz Teşkilatı’nın bir arada olduğu iftar yemeğinde Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül’de herkesin küskünlüklerini bir kenara bırakıp, bu sürece destek olması gerektiğini ifade etti.

 Muharrem Ergül, “dostluğumuz; taşsın, dökülmesin, artsın eksilmesin” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Abuzeeya (2 yıl önce)

Bakalım bu seçimcik için Beykoz’a ne vaatler verilecek

Demokles (2 yıl önce)

Bu kadroyla devam edin salon iftarlarına.halka sakın inmeyin.nerede eski bld.başkanı eski teşkilat mensubu var,onlarla görüş alışverişinde bulunun onlarla yiyip içip gezin.RTE olmasa beykozda %1 oyunuz bile yok sizde biliyorsunuz da işte. İşinize gelmiyor.

aydın civaklı (2 yıl önce)

Rabbim sizlere fırsat vermesin gine milletin parasıyla sermisiniz yiyorsunuz. hani gariban dostları gine yuvarlak masalarda garibanlar unutulmuş Rabbim görüyor sizi rantcılar sizi. ula milletin parasını götürdünüz yetmedi imamoğlunun mazbatayıda götürdünüz devam

Yorum Yaz