AK Parti Beykoz’da ilk aday adayı başvurusu Bayram Çevik'ten

  • 0
  • 6039
AK Parti Beykoz’da ilk aday adayı başvurusu Bayram Çevik'ten
AK Parti Beykoz’da ilk aday adayı başvurusu Bayram Çevik'ten

2024 Yerel Yönetimler seçimleri için takvim hızlanıyor. AK Parti Beykoz’da Belediye Başkanlığı için ilk aday adaylığı başvurusu yapıldı.

Gelecek Mart ayında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti’de Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuru süreci başladı.

Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını ilk yapan isim önceki dönem Meclis Üyesi Bayram Çevik oldu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığının resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda Çevik’in başvuruyu İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’a yaptığı kaydedildi.

Açıklamada, “Geçmiş dönem Meclis Üyelerimizden Bayram Çevik, 2024 Mahalli İdareler Seçimleri Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını İlçe Başkanımız Sayın M. Hanefi Dilmaç’a yaptı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı olarak Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Bayram Çevik’e başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Çevik’in başvurusunu Dilmaç ile birlikte İlçe Sekreteri Mustafa Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam teslim aldı.

Öte yandan Mimar Bayram Çevik kamuoyuna yönelik açıklamasında, 

"Sevgili Beykozlu Hemşerilerim, Dava Arkadaşlarım, Komşularım. Kıymetli Annelerimiz, Kıymetli Babalarımız, Sevgili Genç Kardeşlerimiz.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Beykozumuza hizmet bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak ve yılların tecrübesini yine Beykozun hizmetine sunmak gayesiyle, Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım.

İnşallah bu başvurumuz hakkımızda hayırlı olur. Sizlerin dualarını beklerim. Beykozumuza hizmet yolunda her daim gücümüze güç katacak dilekleriniz, görüşleriniz, önerileriniz ve dualarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri mahcup etmesin. Selam ve saygılarımla" ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuruları 22 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek.

Haber Merkezi

ORELON - PUBG Mobile UC Alma: Güvenilir Hizmet ve Anında Teslimat
Önceki ORELON - PUBG Mobile UC Alma: Güvenilir Hizmet ve Anında Teslimat
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz