Siyaset

AK Parti Beykoz’da Furkan Çeliker yeniden

AK Parti Beykoz’da Furkan Çeliker yeniden
21.04.2018 19:55
| | |
9699

Foto galeri

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Kongresi, İstiklal Marşı, saygı duruşu ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın videolu mesajının izlenmesiyle başladı.

Kongrede yeniden İlçe Başkanı seçilen Furkan Çeliker, yapmış olduğu açılış konuşmasında, “bizim kongrelerimiz parti içi demokrasinin güçlendiği, kavga ve gürültünün olmadığı birlik-beraberlik kaynaşma örneğinin sergilendiği yerlerdir.” ifadelerine yer verdi.

Çeliker, “Göreve geldiğimiz günden bu güne sizlerin gönülden destekleriyle yüklendiğimiz sorumluluğu, eksiksiz yerine getirmenin gayreti içindeyiz.” şekilde konuştu.

Furkan Çeliker: “Aslolan davadır”

“Hücrelerimize kadar işlemiş olan bu davaya gönül vermiş fertler olarak, Cumhurbaşkanımız, başkomutanımızın bizlere gösterdiği yolda, her daim partimizin dün ve bugün yanında olduğu gibi Allah’ın izniyle yarında yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer veren Çeliker, “unutulmamalıdır ki, aslolan davadır. Davamız büyüktür ve onun büyüklüğü karşısında bizim adımızın sanımızın unvanlarımızın mevkilerimizin hiçbir önemi yoktur. Bizler her karanlığın bir aydınlığı olduğuna inanan insanlarız. Bizler AK gençler olarak hiçbir zaman önümüze çıkan engellere aldırmayacak, yılmadan yıkılmadan davamız ve partimiz için çalışacağız.” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te, seçimlere uzak olan kimseler olmadıklarını kaydederek,  “Seçimleri düğün ve bayram olarak kabul ederiz. İnşallah 24 Haziran’da Beykoz’da çok daha farklı bir sonuç ortaya koyarak bir zafer elde edeceğiz. Bu zaferle yepyeni bir düğün yapacağız. Allah bunu bize nasip etsin.” dedi.

Yücel Çelikbilek: “Beykoz bizim kalemizdir”

“Keyif olarak, can olarak Beykoz’u İstanbul’un önüne Türkiye’deki ortalamanın üzerine taşımak durumundayız. Bütün kademelerimizle çok çalışarak, ‘Beykoz bizim kalemizdir’ diyen Cumhurbaşkanımıza güçlü bir selam vereceğiz” diye konuşan Çelikbilek, “Bu bizim boynumuzun borcudur. Gecenin gündüzün farkını gözetmeden, iyi niyetle samimiyetle 24 Haziran’a odaklanmalıyız. Başaracağımıza inanıyorum.” cümlelerini kullandı.

İlçe Başkanı Dilmaç’tan gençliğe teşekkür

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’ta, kongrenin, Beykoz ve AK Parti için hayırlı olmasını dileyerek, “Ben bugüne kadar Gençlik Kollarımızın bütün kademelerinde görev yapan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu doğrultuda geçen hafta yaptığımız kongrede bizleri yalnız bırakmayan genç kardeşlerime, orada bize yaşattıkları heyecandan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Dilmaç, 24 Haziran’da yapılacak seçimde bugüne kadar ortaya koydukları performansın üzerine biraz daha koyarak sandıkları patlatmaya hazır olduklarını söyledi.

Hem muhasebe hem kutlama

AK Parti Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı Taha Ayhan’da, Beykoz’da hem muhasebe hem de başarılı bir teşkilatın kutlamasını yapmak için toplandıklarını ifade ederek, “Bu anlamda bugüne kadar emek harcamış her bir kardeşimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Geçen hafta muhteşem bir miting ile görevi devralan Hanefi Dilmaç ağabeyime de yol açıklığı diliyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençliği olarak biran olsun geriye bakma, vakit kaybetme şansları olmadığını ifade eden Başkan Ayhan, “24 Haziran, tarihimizde yeni bir sayfa açmak üzere artık yanı başımızda. Gençlik kollarımızda bugün vizesini alır almaz sokaklara dökülecek, gönül almaya başlayacaktır. Bu çalışmalarla Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk başkanını seçmek üzere yola çıkacaktır.” dedi.

Ayhan, "Allah sizleri ve bizleri muvaffak eylesin. Kongrede görev alacak kardeşlerime de başarılar diliyorum. AK Parti bir bayrak yarışıdır. Biz tasfiye değil takviye ile yolumuza devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde, İstanbul milletvekilleri Hurşit Yıldırım, Metin Külünk ve Hasan Turan’da birer konuşmayla gençlere hitap etti.

Milletvekilleri konuşmalarında AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Olağan 5. Kongresi’nde görev alacak gençlere başarılar diledi.

Program sonrası AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, daha önce birlikte görev yaptığı yol arkadaşlarına isimlere plaket vererek, teşekkür etti.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

Başkan Furkan Çeliker

Arif Güven

Ayşe Cansız

Beyzanur Karakaya

Burak Karaçam

Büşra Musaak

Cengiz Yılmaz

Emrah Toraman

Emre Yılmaz

Erbay İpek

Hacı Furkan Deniz

Kadir Sefa Çırak

Mehmet Esatoğlu

Mehmet Melih Pir

Merve Aydın

Muhammed Burak Özdemir

Mustafa Birol

Mustafa Çelik

Oğuzhan Çakır

Oğuzhan Yıldız

Recep Yaman

Sinan Aksoy

Tuğba Sönmez

Uğur Ulusoy

Zekai Öztürk

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Gençlik Kolları, Kongre, Furkan Çeliker

reklam
2 Yorum
ali baki01.05.2018 13:51:24

keske baska bırısı olsaydı. çok yukarıdan bakıyorlar gıbı davranısları var

mehmet24.04.2018 16:08:41

hıc sevmedıgımız bırısı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"