Siyaset

AK Parti Beykoz'da "EVET" startını veriyor...

AK Parti Beykoz'da
01.03.2017 14:01
| | |
4776

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 16 Nisan'da Anayasa değişikliği için yapılacak halk oylamasına ilişkin ön hazırlıklarını tamamladı.

Arazi çalışmalarına başlayacak olan AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi, 4 Mart 2017 Cumartesi akşamı saat 19.00'da Beykoz R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde yapacağı "Büyük Buluşma" programıyla, Bakanlar, milletvekilleri ve üst düzey partili yöneticileri Beykoz halkıyla buluşturacak.

25 Şubat günü Başbakan Binali Yıldırımın katılımıyla Ankara'da Türkiye geneli için kampanyanın startı verilmiş ve "Daima Millet, Kararımız EVET" sloganıyla AK Parti teşkilatlarının arazi çalışmalarına başlamaları talimatı verilmişti.

Ankara'daki programın ardından Beykoz'da çalışmalarını başlatan ilçe yönetimi kısa süreli hazırlıkların ardından harekete geçti... 4 Mart 2017 Cumartesi akşamı R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde yapılacak gecede, katılımın 3000 kişi olarak hedeflendiği kaydedildi.

Öte yandan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, şubat ayının ikinci yarısında yapılan İlçe Danışma Meclisi Toplantısında, "Biz öncelikle sandık sandık, sokak sokak bu çalışmaları yeniden yapacağız ve sizlerle bunu paylaşacağız. Bizim için başarı Beykoz'da 105 bin ve üzeri alınabilecek oydur. Ya da yüzde 65'in üzerinde alınabilecek her oy Beykoz'da iyi bir oydur." ifadelerini kullanmıştı.

İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan ise, referandum kampanyası kapsamında Beykoz'da ki 40 bin üyeyi tek tek ziyaret edeceklerini, Kadın ve Gençlik Kolları'nın da bu proje kapsamında çalışmalara katılacağını ifade etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Referandum 2017

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"