Siyaset

AK Parti Beykoz'da bir günde iki kongre

AK Parti Beykoz'da bir günde iki kongre
18.04.2018 17:48
| | |
5751

Beykoz'da siyasi hareketlilik artıyor, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kollarının 21 Nisan'da yapılacak kongresinde Gaye Zayıf, görevine devam edecek.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Yönetim Kurulu geçtiğimiz pazar günü Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 6. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirmişti.

Hemen ardından kademe kongrelerine yönelen AK Parti Beykoz teşkilatı, erken seçim tarihinin de açıklanmasıyla Kadın Kolları Kongresi'nin tarihini de belirledi.

Son iki yılda birçok siyasi tartışmada adı geçen AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, çalışkanlığıyla çeşitli kesimler tarafından alkışlansa da zaman içerisinde söylediği, sosyal medyada yazdığı yazılarla vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde eleştirilmişti.

AK Parti Kadın Kolları, Beykoz'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumunda oldukça tempolu bir gayret gösteren mevcut Başkan Gaye Zayıf ile yeniden yola devam etme kararı aldı.

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Kongresi 21 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirileği bilgisine erişildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kadın Kolları, Kongre, Gaye Zayıf, Teşkilat, Erken Seçim

reklam
2 Yorum
Ayşenur adakul21.04.2018 05:05:38

Seçim günü erken olmasaydı ak partinin gayesi bu olamazdı GAYEMIZ BEYKOZ ama GAYE ZAYIF ILE değil

merve sucuoğlu20.04.2018 12:00:31

gayemiz beykoz ama gaye zayıfın gayesi ne bilmiyoruz beykoza hakaret eden kadın kolları başkanı utanmadan nasıl göreve devam edecek çok merak ediyorum partiden soğudum resmen

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"