AK Parti Beykoz'da bir günde iki kongre

  • 18.04.2018 17:48
  • Güncelleme: 18.04.2018 17:53
  • Okunma: 8425 kez
  • Yorum: 2
Beykoz'da siyasi hareketlilik artıyor, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kollarının 21 Nisan'da yapılacak kongresinde Gaye Zayıf, görevine devam edecek.
AK Parti Beykoz'da bir günde iki kongre

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Yönetim Kurulu geçtiğimiz pazar günü Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 6. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirmişti.

Hemen ardından kademe kongrelerine yönelen AK Parti Beykoz teşkilatı, erken seçim tarihinin de açıklanmasıyla Kadın Kolları Kongresi'nin tarihini de belirledi.

Son iki yılda birçok siyasi tartışmada adı geçen AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, çalışkanlığıyla çeşitli kesimler tarafından alkışlansa da zaman içerisinde söylediği, sosyal medyada yazdığı yazılarla vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde eleştirilmişti.

AK Parti Kadın Kolları, Beykoz'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumunda oldukça tempolu bir gayret gösteren mevcut Başkan Gaye Zayıf ile yeniden yola devam etme kararı aldı.

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Kongresi 21 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirileği bilgisine erişildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Ayşenur adakul (5 yıl önce)

Seçim günü erken olmasaydı ak partinin gayesi bu olamazdı GAYEMIZ BEYKOZ ama GAYE ZAYIF ILE değil

merve sucuoğlu (5 yıl önce)

gayemiz beykoz ama gaye zayıfın gayesi ne bilmiyoruz beykoza hakaret eden kadın kolları başkanı utanmadan nasıl göreve devam edecek çok merak ediyorum partiden soğudum resmen

Yorum Yaz