AK Parti Beykoz’da beklenmedik kaza

  • 01.06.2018 19:09
  • Güncelleme: 01.06.2018 22:20
  • Okunma: 20794 kez
  • Yorum: 1
AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Muhammed Talha Enis, iftar için gitmiş olduğu Bakırköy’deki akrabasının evinde talihsiz bir kaza geçirdi.
AK Parti Beykoz’da beklenmedik kaza

AK Parti’nin 15 Nisan 2018 günü yapılan kongresinde ilçe yönetimine seçilen ve daha sonra İlçe Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Muhammed Talha Enis, dün akşam iftar için gitmiş olduğu misafirlikte yaşadığı kaza sonucu ağır yaralandı.

Dengesini kaybetmesi sonucu yaşadığı kazada vücudunun birçok yerinde kırıklar meydana gelen Talha Enis, Bakırköy Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmayan Enis’in durumunun vücudundaki kırıklar nedeniyle ağır olduğu bildirildi.

Beykoz Çavuşbaşı’ndaki evinden iftar için Bakırköy’deki akrabasının evine giden Muhammed Talha Enis’in kaza sonrası kaldırıldığı Acıbadem Hastanesi’ni, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, ameliyatta olması nedeniyle göremedikleri Muhammed Talha Enis’in babası Şerif Enis’ten bilgi alan AK Parti İstanbul İl Başkan Şenocak, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, “kardeşimiz Talha talisiz bir kaza yaşamıştır. Yaşadığı kaza sonrası vücudunda kırıklar oluştu. Bizde kendisini görebilmek amacıyla kaldırıldığı Bakırköy Acıbadem Hastanesi’ne gittik. Sağ olsunlar İl Başkanımızda bizi yalnız bırakmadı. Fakat İlçe Yöneticisi kardeşimiz ameliyatta olduğu için kendisini göremedik” ifadelerini kullandı.

Başkan Dilmaç, aileye geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini, Talha’nın ise hayati tehlikesinin olmadığı fakat vücudundaki kırıklar nedeniyle bir süre tedavi altında olacağını söyledi.

Haber Merkezi   

Yorumlar (1 Yorum)

beykozlu emrah (2 yıl önce)

tape’deki izinsiz satılan arsanın sahibi biat’larmış bunlar. geçmiş olsun!!!

Yorum Yaz