AK Parti Beykoz’da bayramlaşma geleneği sürüyor

  • 22.07.2021 15:46
  • Güncelleme: 22.07.2021 15:47
  • Okunma: 2823 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramı’nın ikinci günü düzenlediği programla teşkilatıyla bayramlaştı.
AK Parti Beykoz’da bayramlaşma geleneği sürüyor

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana yalnızca geçtiğimiz yıl yapılamayan bayramlaşma programı bu yıl yeni tip koronavirüs önlemleri çerçevesinde devam etti.

Partinin Kavacık’taki İlçe Merkezi’nde gerçekleştirilen bayramlaşma programına İstanbul Milletvekilleri Belma Satır ve Mustafa Ataş, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkanı Murat Aydın, Başkan Yardımcıları, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, katılım gösteren parti mensuplarına teşekkür ederek, “Dinmeyen heyacanı ve bitmeyen sevdasıyla büyük bir aileyiz. Birlikte omuz omuza yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızla özlem dolu bir bayramlaşma gerçekleştirdik. Bizleri yalnız bırakmayan milletvekillerimiz Belma Satır ve Mustafa Ataş ile il yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da bayramın ikinci gününde ikinci aile olarak gördüğü AK Parti ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Aydın, “Bugün ikinci ailemiz; Ak Parti ailemizle bir aradayız. İlçe başkanlığımızda milletvekillerimiz, il yöneticilerimiz ve dünden bugüne davamıza gönül vermiş kardeşlerimizle bayramlaşma programımızı gerçekleştiriyoruz. Birlikte daha nice bayramlara erişmek duasıyla...” dedi.

Milletvekilleri Belma Satır ve Mustafa Ataş da katılımcıların bayramını tebrik ederek, “durmak yok yola devam” mesajları verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz