AK Parti Beykoz'da angaryalardan kurtuluyor

  • 11.01.2019 17:27
  • Güncelleme: 11.01.2019 17:27
  • Okunma: 8823 kez
  • Yorum: 9
Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcılarından Muharrem Kaşıtoğlu'nun talebi üzerine, Başkan Çelikbilek tarafından başkan danışmanı yapılan İsa Sucuoğlu sonunda gitti.
AK Parti Beykoz'da angaryalardan kurtuluyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e danışmanlık yaptığı süre içinde sürekli tartışma konusu olan ve Yücel Çelikbile'in zaman zaman sert eleştirilere maruz kalmasına yol açan İsa Sucuoğlu’nun AK Parti'den ve Beykoz Belediye Başkan Danışmanlığı'ndan istifa ettiği öğrenildi.

İsa Sucuoğlu'nun, Muharrem Kaşıtoğlu'nun istifa etmesinin ardından bir süre daha görevinde kalması ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından görevden alınmaması tepkilere neden olmuştu.

İsa Sucuoğlu'nun istifa etmesi AK Parti camiasında sevinçle karşılanırken,"AK Parti angaryalardan kurtuluyor" yorumları yapıldı.

Öte yandan İsa Sucuoğlu'nun istifa etmiş olmasıyla, "AK Parti Beykoz'da Kan kaybediyor" yorumunda bulunan sözde gazetecilerle ilgili "aç tavuk kendini buğday ambarında zanneder" değerlendirmelerinde bulunuldu.

“Önce AK Partili olmayı öğrenin”

İstifası ile ilgili Beykoz’da sözde bir genel yayın yönetmenine açıklama yapan İsa Sucuoğlu’nun, AK Parti tarafından Yücel Çelikbikek’e haksızlık yapıldığına yönelik sözleri de tepki topladı. Sucuoğlu’nun bu sözlerine, AK Parti camiası; “siz önce AK Partili olmayı öğrenin, sonra AK Parti’nin kime haksızlık yaptığına bakarsınız” şeklinde cevap verildi.

İsa Sucuoğlu, MHP ile prensipte anlaşıp AK Parti’den istifa eden, MHP’nin ise AK Parti ile ittifak yapması sonucu açıkta kalan Muharrem Kaşıtoğlu’nun ekibindeydi. Kaşıtoğlu, yine Yılmaz Özdemir ile birlikte 7 Kasım 2018 günü AK Parti’den istifa etmiş, hemen ardından ise Kaşıtoğlu’nun AK Parti camiası içinde temaslarda bulunarak, çeşitli isimleri istifaya zorlaması, tam aksine AK Parti’nin daha çok kenetlenmesine yol açmıştı.

Muharrem Kaşıtoğlu’nun, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adaylığı kesinleşince İsa Sucuoğlu, çaresiz istifa etmek zorunda kaldı. 

Haber Merkezi

Yorumlar (9 Yorum)

Hüseyin Coşkun (4 yıl önce)

Kaşıtoğlu saadetten aday olduğu gün, beykoz meclis indeki 5 koltuğu saadet partisine kazandırmıştır, biraz objektif ve realist olmak gerekir ,eğer çok çalışırsa kazanma ihtimali bile olabilir diye düşünüyorum, heleki bilgehan murat minic i esbaskan veya başkan yardımcısı sıfatıyla yanına alırsa beykozda ne akp ne chp kalır , Beykozda ismi geçen sağlam oy alacak iki adam var benjm gördüğüm murat minic ve muharrested kaşıtoğlu. Muharrem bey yanına akpartiddn meclis üyesi olan yılmaz Özdemir ide aldı ben eminimki yanına daha çok katılan kişi olacaktır. Taşıma suyla değirmen dönmez . Tokatköy de oturuyorum gidip Kavacık ta muhtar adayı olsam millet kıciyla güler , sende nerden çıktın der. Zeytinburnundan gelen adamami oy verecez! !

emine okutan (4 yıl önce)

Fatih Kamur kardeş Hanefi Başkan Ak parti ye davet etmedi ona sorulduğunda bizim kapımızı herkese açık dedi.

aydın (4 yıl önce)

doğru akp hırsızlıga karşı cıkan herkezi kovuyor haramlarınızla başbaşa kalın kaşıtoğlu oy vermem ama melih gökceğin parsel parsel sattığına görevden alındığına destek olduğu için istifaya zorladınız bu yüzden kaşıtoğlunu tebrik ediyorum doğru hareket yapmıştır A.K.P hırsız bizim politikasını bırakmadıkca erimeye mahkumsunuz çöplüğe giden partilere bakın ibret olsun derim.. rabbimin adaletinden kacamıycaksınız ha beytaş ın 18 trilyonu nerde şuanki ilçe başkanınız niye istifa etti. hadi kolay gelsin haaa yetmez ha inanmazsanız 2007 yıldında istifa eden vekiliniz FUAT GEÇEN videosunu izliyebilirsiniz niye istifa etmiş a.k.p cok güzel anlatıyor tavsiye ederim

YALÇIN (4 yıl önce)

recep bey politize olmuşsun! tedavisi mevcuttur, ilgili yerlere başvurabilirsin!

burhanettin Özdemir (4 yıl önce)

neden yorumları sildin Dostbeykoz!!!!!!!

emine okutan (4 yıl önce)

ulan gevşek Recep Belediyenin Ruhsat vermediği çarşı yandığında Belediye merhamet edip bütçe çıkardığında niye aldın menfaatçi herif!

Fatih Kamur (4 yıl önce)

Muharrem Kaşıtoğlu bu kadar kötüydü ve haindi de niye Hanefi başkan tekrardan Akpartiye çağırdı geçen hafta.

burhanettin Özdemir (4 yıl önce)

sonunda be evladım sonunda! bizim bu adamlarla ne işimiz olurdu zaten. evveliyatından beri zarardan başka bişe vermediler bu yola. beykozumdan silinip gidecekler biiznillah

emine okutan (4 yıl önce)

helal be Kader efendi işte böyle haberler yap hislerimize tercüma ol :) sırtımızdaki yüklerden kenelerden kurtuluyoruz bir bir çok şükür

Yorum Yaz