AK Parti Beykoz'da 50 bin üye hedefliyor

  • Güncelleme: 05.11.2019 15:03
  • Okunma: 8485 kez
  • Yorum: 4
AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı kadroları, iktidara gelişlerinin 17. yıldönümünde Beykoz sokaklarında 1800 yeni üye kaydı yaptı.
AK Parti Beykoz'da 50 bin üye hedefliyor

AK Partinin tek başına iktidar oluşunun 17. yıl dönümü dolayısıyla ilçe genelinde yeni üye hamlesi başlattı.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ın koordinesinde sokaklara çıkan AK Partililer gün içinde yapmış oldukları çalışmalarla partilerine 1800 yeni üye kaydetti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker'inde katılmış olduğu üye çalışmaları İstanbul genelinde olduğu gibi Beykoz'da da 45 mahallede aynı anda yapıldı.

Beykoz'da hedef 50 bin AK Parti üyesi


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, sadece seçim zamanı değil, her zaman Beykoz halkıyla birlikte olduklarını kaydederek, ilk gün yapmış oldukları üye çalışmalarının başarılı geçtiği kaydetti.

AK Parti'ye Beykoz'da bir günde 1800 yeni üye kaydettiklerini sözlerine ekleyen Başkan Dilmaç, vatandaşlar ve seçmenleriyle her zaman bir araya gelmek partilerinin en önemli misyonlarından biri olduğunu belirtti.

Dilmaç, “Bu gaye ile tekrar kapı kapı dolaşmayı, gönüller yapmayı, AK Parti Beykoz ailemizin üye sayısını 50 bine çıkarmayı hedefliyoruz. 3 kademe 45 mahalle başkanımız ve yönetimleri, 3 kademe ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Beykoz Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte ailelerimizi ziyaret edeceğiz.” ifadelerini kullandı.


Bayram Şenocak: 17. yıl dönümümüz kutlu olsun


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaretinde konuşan İl Başkanı Bayram Şenocak, yapılan çalışmalardan dolayı İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a teşekkür etti.

"Bugün 3 Kasım 2002. AK Partimizin Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kuruluşunun ardından tek başına iktidara gelişinin yıl dönümü. 17. yıl dönümümüz kutlu olsun. Hayırlı olsun. Uzun yıllar ülkemize hizmet etmeyi Mevla'm bize nasip etsin. 17 yılda parti olarak çok güzel işler başardık. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın yola çıkarken 'Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla bu 17 yılı değerlendirdiğimizde gerçekten artık hiçbir şey eskisi gibi değil. 17 yıl önceki Türkiye ile günümüz Türkiye’si arasında dağlar kadar fark var. Artık siyasi vesayet dönemi kalktı. Özgürlüklerin kısıtlandığı bir Türkiye değil hukukun üstünlüğü, demokrasinin, özgürlüklerin yaşandığı, istenilen okula gidilebilen bir Türkiye konuşuyoruz."
 

İstanbul’da 2,5 milyona yakın üyemiz var


AK Partinin tek başına iktidar oluşunun yıl dönümünde üye çalışmalarına hız verdiklerini kaydeden Şenocak, "Cumhurbaşkanımızın ’AK Partiyi millet kurmuştur’ söylemiyle biz milletimize tekrar gidelim, kurduğunuz partiniz ve teşkilatları olarak sizlere geldik, kapınızı çaldık diyelim. İstanbul’da çok güçlü bir üye profilimiz var. 2,5 milyona yakın üyemiz var. İnşallah önümüzdeki süreçte teşkilat çalışanlarımızla daha iyi bir ivme kazandıracağız." diye konuştu.


AK Parti daha da güçlenerek yola devam edecek


Şenocak sözlerinin devamında "İnşallah bugün çok daha fazla yeni AK Partili neferler, üyemiz partimize katılacak. Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek." dedi.


Açıklamanın ardından Şenocak ve teşkilat üyeleri evleri ziyaret etti. Kavacık Mahallesi’nde üye kaydı yapmak için evleri ziyaret eden Şenocak, burada AK Partinin yaptığı çalışmaları anlattı. 4 kişinin kaydını da yapan Şenocak, üyeliklerinin hayırlı olmasını diledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Beykoz, Muhammed Hanefi Dilmaç

Yorumlar (4 Yorum)

Betül Gülenaydın (7 ay önce)

Kavacık mahallesi maral sokakta oturuyorum. Eskimiş evimi müteahhide vermek istiyorum veremiyorum. Gelen giden yok. Millet dikti 7-8 katlı apartmanları. Bize de deniyor ki en fazla 4 kat yapıcan bi de çatıkatı. Metrekareleri küçük. Dubleks yaptırmak istemiyoruz. Biz de normal evlerde oturmak istiyoruz. Verin şu imarı

Abuuzeeya (7 ay önce)

Aklınız varsa bana denk gelmezsiniz

dr mercury (7 ay önce)

ben eyt liyim kimseye üye olmam kararsızım ama kim eyt yi cıkarırsa oylar ona

Hasan Yılman (7 ay önce)

Bayram Şenocak İBB seçimlerinin hesabını vermeden neyin çalışmasını yapıyor bu kafayla partiyi dibe çekiyorlar ne çare..

Yorum Yaz