AK Parti adayı Murat Aydın Beykoz'a çabuk ısındı

  • 11.01.2019 15:05
  • Güncelleme: 11.01.2019 15:08
  • Okunma: 7341 kez
  • Yorum: 7
AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Mahallesi’nde esnafları tek tek ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti adayı Murat Aydın Beykoz'a çabuk ısındı

Taksi durağına da giren Başkan Aydın'ın bas-konuş sistemiyle taksicilere “hayırlı işler” dilemesi renkli görüntüler oluşturdu. 


31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarına devam eden Zeytinburnu Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Mahallesi’nde esnafları tek tek ziyaret etti. İş yerlerindeki esnaflarla tokalaşan Başkan Aydın, kendilerinden destek istedi. Ardından bir kıraathaneye giren Aydın, oyun oynayan gençlere “hizmet, kardeşlik ve dostluk” sözü verdi. Gümüşsuyu Taksi Durağı'nı da ziyaret eden Başkan Aydın, durağın taksi şoförleriyle haberleşmesini sağlayan bas-konuş sistemini eline alarak, taksicilere “Hayırlı işler” diledi. Arada geçen konuşmalar renkli görüntüler oluşturdu. 


Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından Başkan Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ile birlikte Beykoz Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı ve Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu’nun da bulunduğu ziyarette Başkan Aydın, muhtarlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Sohbetin ardından Başkan Aydın yerel bir gazetecinin fotoğraf makinesini alarak fotoğraf çekti. İlginç görüntülerin oluştuğu buluşmada muhtarlara hep birlikte yol almak istediklerini belirten Aydın, “Birlikte hizmet üretmenin yollarını oluşturacağız” dedi. 

Ülkü Ocaklarına ziyaret 

 

Başkan Aydın’ın son durağı ise Beykoz Ülkü Ocakları oldu. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ile beraber Ülkü Ocaklarına gelen Aydın, gençlerle saatlerce sohbet etti. Beykoz Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç’a misafirperverliği için teşekkür eden Başkan Aydın, gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (7 Yorum)

kenan (4 yıl önce)

Yahu en azından şu seçimde ideolojik olarak oy vermeyi bıraksanız keşke! Zeytinburnu'nu beton yapan, içine Suriyelileri toplayan Murat Aydın'a nasıl rahat bir şekilde oy vereceksiniz çok merak ediyorum...

Ertuğrul (4 yıl önce)

Beykozlu hemşerilerim.. Objektif olarak değerlendirecek olursak... Arkadaşlar sorun Murat başkanın beykozu bilip bilmemesi değil. Yücel başkan biliyordu da ne oldu. Sorun kazandıktan sonra sözlerin yerine getirilmemesi. Bu durumda zaten adalet kalkınma partisinin bölgeyi kazandıktan sonra gevşemesi. Beykozun ne sorunu varsa brokratik engellerin aşılamaması gibi bir bahane sunulmasıda düşündürücü. Cumhurbaşkanlığı sizde, meclis çoğunluğu sizde, istanbul büyük şehir sizde. Eeee yerel belediyede sizde. Yücel Başkanda tecrübeli ve beykozu avucunun içi gibi biliyor. İki dönemdir sorunları çöz diye oyda verdi. Demek ki sorun neymiş parti değişikliğine gidilmemesiymiş. Seçmen vijdan muhasebesi yaparak, partiyi değilde adaya oy kullansa, bugün particilik, adam kayırma, koltuk sevdası bu denli olmaz sadece hizmet için yarışırlar. Kalın sağlıcakla...

Yusuf (4 yıl önce)

Emine hanım selamlar, Yücel Çelikbilek i savunmurum ben. Yücel Bey kötü demek Murat Bey iyi demek değil. Oturup konuşsak Yücel Bey ile ilgili söyleyeceğiniz on şeyden eminim dokuzunda hemfikir kalırız. Benim nazarımda Yücel Bey in Murat Bey den hiçbir farkı yok. İkisi de aday adayı bile olmamış, beykoz ve il teşkilatının parti içi demokrasi süreçlerinden geçmemiş, siyasette eleğini elemiş, hiç bir heyecanı kalmamış, artık ne beykoza ne başka bir yere verecek birşeyi kalmamış insanlar. Zor değil zeytinburnu yerel gazetelerini bir arattır bakalım internette. Murat Aydın ile ilgili bir tane olumlu yorum görebilecek misin haberlerin altında. Zeytnburnunu inşaat çöplüğüne çevirdiğini, suriyeliler ile ilgili yanlış uygulamalarını, bld bşk yard ları ile ilgili dedikodulrı hepsini okuyabilirsin. Şimdi yine 10 sene önce Yücel Bey ile yapılan hatanın aynısı yapılarak tepeden bir aday geliyor. Artık kafada emekli olmuş bir adayın Beykozun kökleşmiş sorunlarına ne faydası olacak? Beykoza gelir son 5 sene emeklilik gibi yaşar, boğazda balığını yer, oksijenini solur, son kalan ormanlarımızı da zeytinburnunda yaptığı gibi müteahhitlere verir. Bunun da adı kentsel dönüşüm olur. Beykozun garibanları uzaktan ancak izler, biriler zengin olur, o piknik yaptığınız ormanlarda hiç olur. Büyük hizmet büyük başkan bravo

emine okutan (4 yıl önce)

Başkan vizyon sahibi adam ben dinledim yürekten inanıyorum elinden geleni yapacağına. bir kere "yapamayacağımız şeyler de olur muhakkak" demesi bile samimiyetini gösteriyor. 5 yılda 15 yıllık hizmet yapacak ve siz de göreceksiniz. hee sonra sakın ihanet ettiğiniz yola dönmeye kalkmayın!

Rıdvan (4 yıl önce)

YILLARDIR YÜCEL ÇELİKBİLEK GÜMÜŞSUYU TAKSİ DURUAĞINDAN BIRAKTIĞIN ZAMAN BELEDİYEYİ YÜRÜYEREK BULUYORDU DA NOLDU ?

emine okutan (4 yıl önce)

peki Yusuf bey kardeşim gözü yerde belediyeyi bulanların ne hayrını gördük? adamın aklında bin tane proje var. daha önce yapmamış mı? yapmış. en azından metro sözü vermiyor biraz bulunduğu topluluklara katılıp dinlersen görürsün

Yusuf (4 yıl önce)

Gümüşsuyu taksi durağından bıraksan belediyeyi yürüyerek bulabilir mi acaba

Yorum Yaz