AK Parti Aday Adayları Beykoz'da buluştu

  • Güncelleme: 28.02.2015 18:55
  • Okunma: 13479 kez
  • Yorum: 0
AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayları, Beykoz İlçe Teşkilatı'nca ağırlandı. Toplantıda, Beykoz AK Parti Yönetimi ve teşkilatlarda katıldı.
AK Parti Aday Adayları Beykoz'da buluştu

7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Türkiye Genel Seçimi'nde Milletvekili olmak isteyenler, partilerine Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. 1 Mart 2015 Pazar günü (yarın) AK Parti tarafından gerçekleştirilecek 'Temayül Yoklaması' öncesi ise AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Başkan Mustafa Gürkan öncülüğünde, 1. Bölge'den Aday Adayı olan tüm AK Partilileri Beykoz'da bir araya getirdi. İBB Koru Tesisleri'nde gerçekleştirilen sabah kahvaltısında AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı 'tam kadro' yer alırken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de toplantının 'Onur Konuğu' olarak misafir edildi. Başkan Çelikbilek, AK Parti'nin söylemi olan 'Yeni Türkiye' sözünü dile getirerek, tüm Aday Adayları'na Yeni Türkiye'yi inşa etme yolunda başarılar diledi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediyesi’nin AK Partili Üyeleri, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na bağlı Beykoz İlçe Sorumlusu Şebnem Koçakelçi, Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti'nin Mahalle Temsilcileri ile aralarında İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de bulunduğu çok sayıda partili katıldı. Kahvaltıya ayrıca İstanbul 1. Bölge'den Milletvekili olabilmek için AK Parti'ye başvuru yapan 32 Aday Adayı da iştirak etti.

Partililere ‘Adaletli’ süre verildi: Her birisi için 3 dakika!

İBB Koru Tesisleri'nde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda önce AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ve hemen ardından da Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kürsüye çıkarak birer konuşma yaptı. Mustafa Gürkan, katılımlarından ötürü AK Parti Milletvekili Aday Adayları'na teşekkür ederken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, çıktıkları yolda tüm Aday Adayları'na başarılar diledi. Konuşmaların ardından AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer'in de aralarında bulunduğu 32 Milletvekili Aday Adayı, 3'er dakikalık süreyle birer konuşma yaptı ve kendilerini tanıttı.

AK Parti'nin Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantı sonrası İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayları, bir süre kendi aralarında sohbet etti. Öte yandan toplantıya AK Parti’den Aday Adayı olan şu isimler katılım gösterdi:

AK Parti İstanbul 1. Bölge Aday Adayları (Kahvaltı programına katılanlar)

Adem Sefer

Hulusi Şentürk

Coşkun Özden

Ekrem Baki

Vehbi Koç

Ümmü Gülşen Öztürk

Yavuz Yavuz

Abdurrahman Karaismailoğlu

İbrahim Ekşi

Şebnem Koçakelçi

Fatma Varank

Timurhan Yıldız

Elif Ekşi

Mehmet Kuğu

Hasan Yeniçeri

Zakir Uzun

Gonca İmamoğlu

Ali Sedat Aslan

Nevin Çalışkan

Recep Öncel

Hüseyin Emin Öztürk

Antony Vikkoşevski

Hüseyin Dağdeviren

Yusuf Kesici

Vezir Çubukçu

Muzaffer Öztürk

Mustafa Bilgen

Halim Kanatçı

Mehmet Türkmen

Saffet Uzun

İsa Köse

Ersin Şimşek

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz