Sağlık

Aile Sağlığı Mensupları kahvaltıda buluştu

Aile Sağlığı Mensupları kahvaltıda buluştu
2014.09.04 00:00
| | |
8783

Aile Sağlığı Mensupları Derneği, Anadoluhisarı Kıyı Emniyet Sosyal Tesisleri'ndeki sabah kahvaltısında üyelerini biraraya getirdi.

Sağlık camiasındaki birçok önemli konuğun ve üyelerin hazır bulunduğu kahvaltıya İstanbul Valiliği adında Vali Yardımcısı Ahmet Deniz ve eşi katıldı.

Dernek Başkanı Ebe Zeynep Değirmen ve Başkan Yardımcısı Ebe Halide Varol’un konuklarıyla yakından ilgilendikleri kahvaltıda, 10 Nisan 2012 de kurulan Aile Sağlığı Mensupları Derneği (ASMED)’in Türkiye’de hızla gelişen ve değişen sağlık sistemi içinde, etkin bir şekilde görevini yapmaya devam eden bir teşkilat olduğuna vurgu yapıldı.

ASMED Başkanı Ebe Zeynep Değirmen, yapmış olduğu kısa konuşmada, Yeni bir dernek kurduklarını ifade ederek, “Sizlerin destekleriyle, sizlere faydalı olmak amacındayız. Vereceğiniz destek ile bu görevi yerine getireceğimizden eminin. Güzel bir Pazar sabahında boğazımızın, manzaralı, Kıyı Emniyeti sosyal Tesislerinde gerçekleştirdiğimiz buluşmamızdan umarım keyif almışsınızdır.” dedi.

Derneğin kuruluşunu kutlayan, İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Deniz’de, Sağlık Bakanlığı’nın çok iyi işler yaptığına vurgu yaparak, “Onun mensuplarının da böylesine iyi işler yapmasını kutluyorum. Ne için sağlık çalışanlarının bir derneği yok, diye merak ediyordum ki, bu derneğin kurulduğunu gördüm ve memnun oldum. Birlik içinde olmak faydalı bir durumdur. Bir elin nesi var, iki elin sesi var misali… Onun için sizleri bu güzel çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum. Ülkemizde daha çok tabela dernekleri var. Sizin bu derneğinizi, görev yapmak için kurduğunuzu, umuyorum ve başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sağlıkçıların kahvaltı keyfi müzik eşliğinde günün ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Ahmet Deniz, Aile Sağlığı Mensupları Derneği, Halide Varol, Zeynep Değirmen, ASMED

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"