Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu

  • 0
  • 10946
Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu
Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu
Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu
Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu

Beykoz Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı Beykoz’da görev yapan aile hekimlerini İBB Koru Tesisleri’nde yenilen akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Yaklaşık 30 civarında aile hekiminin katıldığı akşam yemeğine Beykoz Belediyesi ev sahipliği yaparken, açılış konuşmasında katılımlarından dolayı meslektaşlarına teşekkür eden  Beykoz Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Taner Şahin, yemeği organize eden Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı’na da teşekkür etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te yapmış olduğu konuşmada, Aile Sağlığı Merkezlerinin yapımında önemli katkılar sağladıklarını fakat sağlık alanında yapmış oldukları çalışmaların davam ettiğini kaydetti. Beykoz

Belediye başkanı Yücel Çelikbilek, “değişik meslek kesimleriyle zaman zaman biraya geldik… Aile hekimliği uygulamasının başlamasıyla birlikte siz değerli hekimlerimizle de birada olmak istedik” dedi.

Başkan Çelikbilek, doktorların çok önemli bir görev ifa ettiklerini ve aile hekimliği ile birlikte vatandaşların daha farklı bir rahatlık yaşayacaklarını düşündüklerini söyledi.

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ise 1 Kasım’da başlayan aile hekimliği’ne geçişinin biraz sorunlu olduğunu fakat sorunların kısa sürede aşılacağının da kendini gösterdiğini ifade ederek, bu geçiş esnasında hekimlerin özverileri olduğunu belirtti.

 

Haber Merkezi

Kavacık’ta fizik tedavi merkezi
Önceki Kavacık’ta fizik tedavi merkezi
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz