Ahmet Davutoğlu, Beykoz’dan kiminle görüştü?

  • 1
  • 10381
Ahmet Davutoğlu, Beykoz’dan kiminle görüştü?
Ahmet Davutoğlu, Beykoz’dan kiminle görüştü?
Ahmet Davutoğlu, Beykoz’dan kiminle görüştü?
Ahmet Davutoğlu, Beykoz’dan kiminle görüştü?

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile Beykoz Belediyesi eski Başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu bir araya geldi.

Gelecek Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığı binasında gerçekleşen görüşmede; kültürden, siyasete varana da dek birçok konuya değinildi.

Gelecek Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığında yapılan haftalık değerlendirme toplantısı sonrası bir araya gelen ikiliye, İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in de eşlik etti

Görüşmede, kültür, sanat, siyaset, ülkenin içinde bulunduğu güncel konular değerlendirilirken, Muharrem Kaşıtoğlu, Ahmet Davutoğlu ile özel bir sohbet yaptıklarını söyledi.

“Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Hocamızın entelektüel birikimi hayranlık uyandırıcıydı” diye konuşan Kaşıtoğlu, “Hocamız ile pek çok konu üzerine konuştuk. Elbette siyasette bu konulardandı. Şehir Üniversitesi konusunda yapılan haksızlığı dile getirdik  ve naçizane desteğimizi arz ettik” dedi.

Davutoğlu’nun kendisine, kongre süreçlerinin devam ettiğinden, ilçe kongrelerinin ardından il kongrelerinin başlayacağından söz ettiğini söyleyen Muharrem Kaşıtoğlu, “Kendilerine başarılar diledik.” ifadelerine yer verdi.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ocak ayında İngilizce olarak yayınlanan, geçtiğimiz günlerde de Türkçesi yayınlanan kitabını şahsı olarak imzaladıktan sonra Muharrem Kaşıtoğlu’na hediye etti.

Kaşıtoğlu’da, Davutoğlu’na masallar serisinden oluşan kitaplarını hediye etti. Davutoğlu, Beykoz’un da içlerinde yer aldığı masallar serisini torunlarına hediye edeceğini söyledi.  Muharrem Kaşıtoğlu, kendisini içten ve samimiyetle ağırladığını söylediği, Ahmet Davutoğlu’na teşekkür ettiğini kaydetti.

Haber Merkezi

Beykoz’da mülkiyet ve imar sorunu yılan hikayesi
Önceki Beykoz’da mülkiyet ve imar sorunu yılan hikayesi
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (1 Yorum)

A.Raif Öztürk (4 yıl önce)

Dış ŞER güçlerin; "oyları parçala-böl ve dış şer güçlerin bileğini bükemediği güçlü iktidarı TÖKEZLETME ve istilâ etme girişimi" olan bu tuzağa, eğer M.Kaşıtoğlu'nda zerre kadar vatan sevgisi ve feraset varsa, bu tuzağa ASLA düşmez... Benim tanıdığım Muharrem bey (eğer değişmediyse) şahsî menfaatine kapılıp, gelip geçici yalan dünyanın kirli ve aldatıcı tuzaklarına asla düşmeyecektir. Çünkü Ahiretteki hesaplaşma çok yakın ve çok çetindir...

Yorum Yaz