Adem Sefer sessizliğini bozdu!

  • 2014.08.30 00:00
  • Güncelleme: 24.09.2012 00:11
  • Okunma: 12013 kez
  • Yorum: 0
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Danışma Meclisi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde toplandı…
Adem Sefer sessizliğini bozdu!

Uzun süredir muhalefetin eleştirilerine sessiz kalan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, isim zikretmeden cevap verdiği CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’ı boş laf üretmekle suçladı.

İstanbul İl Yöneticileri Celal Erdoğan ve Bilal Topçu’nun da katıldığı Danışma Meclisi’nin Divan Başkanlığı’nı İlçe Başkan Yardımcısı Tuncer Dede yaparken, Kurul üyeliklerine Aynur Tuna ve M. Emin Çatal seçildi. Çok sayıda parti mensubunun katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Adem Sefer sessizliğini bozdu…
 
Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti’nin hayata geçirdiği projelerden söz ederek, isim vermeden CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’ı da boş laf üretmekle suçladı.
 
AK Parti’nin 2002 yılında kurulduğunu ve halkın teveccühünü kazanarak büyüdüğünü ifade eden Adem Sefer, AK Parti çatısı altında görev yapan tüm teşkilat mensuplarının Beykoz için bir şeyler yapmaya çalıştığını ve kendilerinin de bu anlamda ellerini taşın altına koyduklarını ifade etti.
 
Birlik beraberlik içindeyiz
 
“Teşkilat olarak birlik ve beraberlik içindeyiz… 'Durmak Yok Yola Devam' ilkemiz aynı şekilde devam ediyor… Ama biz kendimizi ifade edemiyoruz. Sahada dolaşırken bu durumu çok net olarak fark ediyorum. Yaptığımız işleri tam olarak anlatamıyoruz”şeklinde konuşan Adem Sefer, “ama ben halkımıza şunu söylemek istiyorum; Bize inanın, bize güvenin çünkü biz sizler için çalışıyoruz” dedi.
 
Konuşmasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in çalışmalarında da söz eden İlçe Başkanı, Belediye Başkanı ile uyum içinde çalıştıklarını ve tüm enerjilerini Beykoz için harcadıklarını ifade ederek, mülkiyet sorunun çözümü için defalarca Ankara’ya giderek elle tutulur mesafe alabilmek için yoğun çaba sarf ettiklerini, buna paralel olarak ciddi aşamalar kaydettiklerini söyledi.
 
 
Adem sefer: 2B sorununu çözdük
“2B sorununu çözdük… Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan 9 mahallenin 2B arazilerinin satışının Beykoz Belediyesi tarafından yapılmasını sağladık… Şimdi imar sorunu ile ilgileniyoruz” şeklinde konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediyesi’ne ait bazı taşınmazların İBB’ye devri ve satışı konusuna da açıklık getirdiği konuşmasına şöyle devam etti:
 
Beykoz Çayırı’nda bir kışlamız vardı… Bunun üzerindeki yapı İBB’nin arazisi ise Beykoz Belediyesi’ne aitti. Hizmetin yeri ve şekli olmaz anlayışıyla İBB’ ye devredilen kışlanın restorasyonu devam ediyor… İnşallah Beykoz’a güzel bir turizm alanı olarak hizmet verecek.
 
Aynı şekilde, R. Şahin Spor Kompleksi’nin damı akıyordu ve çok ciddi tadilata ihtiyacı vardı. Onu da İBB’ ye devrettik… Ne fark eder, yine hizmet verecek, yine Beykozlu sporcular oradan faydalanacak… Üstelik Beykoz Belediyesi’nin kasasından bir kuruş çıkmayacak.
 
 
Birileri sadece boş laf üretiyor
 
CHP’yi olur olmaz her şeye muhalefet etmekle suçlayan Adem Sefer, “Birileri sadece boş laf üretiyor… Elinden iş gelmiyor, elinden iş gelene de engel olmayı meziyet zannediyor. Biz iş üretiyoruz… Çalışıyoruz… Onların boş laflarına cevap vermeyi kendimize yakıştıramıyoruz… Siyaseti etik değerler çerçevesinde seviyeli yapma ilkemizden taviz vermiyoruz. Şartlar ne olursa olsun Beykozluyu seviyor ve her zaman yüz yüze bakacağımızı unutmuyoruz. Bu muhalefette olsa… Biz, en güzel cevabın icraatlarımızla vatandaşın yüzünde oluşan tebessümün olduğunu ve bunun takdirini vatandaşımızın sandıkta yapacağını bilenlerdeniz.”
 
Çelikbilek, 2013 Seçim çalışmalarına başlayacağız
 
Danışma Meclisi’nin basına açık olan bölümünde kısa bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 3,5 yıldır Başkan olarak görev yaptığını hatırlatarak şöyle konuştu:
 
 
Çalıştıkça çalışası gelen bir insanım… 2013 Seçim çalışmalarımıza da başlıyoruz. Hep seçimlerle uğraşıyoruz… Rabbim bize hep çalışma şansı veriyor… Beykoz’un mülkiyet sorunu var ve bunu çözmek için yoğun mesai harcıyoruz… Biz elimizi taşın altına koyduk, evvel Allah yavaş yavaş çözülüyor. Artık vatandaşlarımızı tapulandırmaya başlayacağız.
 
AK Parti Danışma Meclisi toplantısı basına kapalı bir şekilde devam etti…
 
Haber Merkezi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz