Adem Sefer resmen açıkladı: 'Aday değilim'

  • Güncelleme: 20.10.2014 00:11
  • Okunma: 6969 kez
  • Yorum: 0
2007 yılında başladığı İlçe Başkanlığı görevini kesintisiz olarak 7,5 yıl devam ettiren AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer 29 Kasım’da yapılacak 4. Olağan Kongre’de aday olmayacağını açıkladı.
Adem Sefer resmen açıkladı: 'Aday değilim'

7,5 yıl süresince Beykoz İlçe teşkilatı olarak girilen tüm seçimlerden AK Parti’nin daha da güçlenerek çıkması için gerekli tüm çalışmaları başarıyla yürüten Sefer birçok konuda da teşkilatının İstanbul’un en başarılı ilçe teşkilatı olmasını sağladı.

Beyefendiliği ve uzlaşmacı üslubuyla muhalefet partilerinin de saygısını kazanmayı başaran Sefer Dost Beykoz’a yaptığı özel açıklamada “7,5 yıl çok uzun bir süre. Hamdolsun bu süre zarfında partimizin bayrağını hep gururla ve daha yukarıya taşıyarak dalgalandırdık. Artık gençlere de fırsat tanımalı ve kan değişimi yapılması gereken dönemlerde genç kardeşlerimizin önünü açmalıyız. Ben de inşallah kongre sürecinden sonra siyasette aktif olarak yer almaya devam edeceğim. Büyüklerimiz nereyi uygun görürse orada AK Parti ve ülkemiz için yıllardır verdiğimiz mücadeleye devam edeceğiz. Teşkilatımıza ve Beykoz’a hayırlı olsun.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Adem Sefer, Açıklama, Aday, Kongre

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz