Yaşam

Adem Sefer’in kayınpederi vefat etti

Adem Sefer’in kayınpederi vefat etti
05.12.2015 17:21
| | |
5645

AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer'in kayınpederi Necmi Aydemir, 78 yaşında hayatını kaybetti.

AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer'in kayınpederi Necmi Aydemir, 78 yaşında hayatını kaybetti.

Tedavi gördüğü 3 ay boyunca yakalandığı akciğer kanseri hastalığından kurtulmayı başaramayan Necmi Aydemir, 78 yaşında hayata gözlerini yumdu. Aynı zamanda AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer'in de kayınpederi olan Necmi Dede, ikamet ettiği Gebze'de oldukça seviliyordu. Aslen Ardahanlı olan Necmi Aydemir'in dün Cuma Namazı'na müteakip Gebze Mehmet Akif Ersoy Cami'nde kılınan Cenaze Namazı'yla son yolculuğuna uğurlandığı öğrenildi. Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Muharrem Kaşıtoğlu'nun yanı sıra Mustafa Gürkan Başkanlığı'ndaki AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de katıldığı cenaze namazının ardından Necmi Dede'nin cansız bedeni, Gebze Pelitli Köyü Mezarlığı'nda defnedildi.

AK Parti Beykoz'un yaklaşık 7 buçuk yıl boyunca İlçe Başkanlığı'nı yapan Adem Sefer'in kayınpederi Necmi Aydemir, akciğer kanseri teşhisi konulduktan sonra 3 ay boyunca çeşitli hastanelerde tedavi gördükten sonra önceki gün hayatını kaybetti. Son olarak Süreyyapaşa Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yatan Necmi Dede, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde ikamet eden Necmi Aydemir, Gebze Mehmet Akif Ersoy Cami'nde kılınan Cuma Namazı'na müteakip gerçekleştirilen cenaze töreninin ardından, Gebze'de toprağa verildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Adem Sefer, Cenaze, Necmi Aydemir, Vefat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"