Adem Sefer'den ilk demeç: "Zor ama imkansız değil!"

  • 2
  • 9663
Adem Sefer'den ilk demeç: "Zor ama imkansız değil!"
Adem Sefer'den ilk demeç: "Zor ama imkansız değil!"
Adem Sefer'den ilk demeç: "Zor ama imkansız değil!"

AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı, aynı zamanda Dost Beykoz'un kurucularından olan Adem Sefer, İstanbul 1. Bölge 22. sıradan milletvekili adayı oldu.

AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Adem Sefer, Adaylıkların net olarak belli olmasının ardından İLK KEZ ve SADECE Dost Beykoz'a konuştu. İstanbul 1. Bölge'den 22. sırada Aday olarak gösterilen Adem Sefer, adaylığını Dost Beykoz'a değerlendirirken, "Zor ama imkânsız değil!" şeklinde konuştu. Geçtiğimiz seçim dönemi olan 2011 Genel Seçimleri'nde AK Parti'nin 1. Bölge'den 16 Milletvekili çıkardığını hatırlatan Sefer"Vatandaşlarımız zaman ilerledikçe AK Parti'nin kıymetini daha iyi anlıyor. İstikrarsız ve samimiyetsiz duruşunu gördükleri muhalefet partilerini gördükçe, AK Parti'ye daha sıkı sarılıyor. Önümüzdeki seçimler, son derece önemlidir ve partimiz kadar halkımız da bunun farkındadır. Yeni Türkiye için çıktığımız yolda her seçimde daha büyük düşündük, daha iyisini hedefledik. İnşallah bu seçimlerde bizim için hayırlısı olacaktır" dedi.

Dost Beykoz yazarlarından da olan Adem Sefer3 dönem üst üste ilçede AK Parti'nin İlçe Başkanlığı'nı yürütmüş ve bu istikrarıyla da partisinde bir rekorun altına imza atmıştı. 1 Mart 2015 Pazar günü Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen temayül yoklamalarında ilk 5'e de girmeyi başaran Adem Sefer'in haberini, o günlerde ilçede yalnızca Dost Beykoz haberleştirmişti. Listelerin netleşmesiyle AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olarak 22. sırada yer aldığı kayda geçen Adem Sefer, ilk açıklamalarını da Dost Beykoz'a yaptı. Haber Merkezi'nin sorularını yanıtlayan Adem Sefer, şunları söyledi:

Milletvekili Adayı Adem Sefer: “Biz, imkânsız denilen çok iş başardık!”

"Bizim tek hedefimiz, inşallah Türkiye genelinde 400 milletvekili çıkarabilmektir. Eğer bu mümkün olacaksa, İstanbul'da da büyük bir zafer kazanacağız demektir. AK Parti'nin İstanbul'da 22 Milletvekili çıkarması hayal değil. Biz Allah'a şükür geçen 14 yılda imkânsız denilen pek çok işi başarmış bir partiyiz.

Tüm ülkede olduğu gibi İstanbul'da da AK kadrolar 7 Haziran seçimine ciddi bir şekilde hazırlanıyorlar. Bizler, elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İstanbul'un sokaklarını arşınlayacağız ve seçim gününe kadar üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getirmek için uğraşacağız. Gerisinin takdirini de önce Allah'a sonra kıymetli halkımıza bırakacağız. Ben Adaylığım konusunda, sıram konusunda bir umutsuzluğa kapılmıyorum. Bunu değerlendirirken, 'Zor ama imkânsız değil' diyorum. Allah yâr ve yardımcımız olsun"

Haber Merkezi

Adem Sefer 22. sırada... İşte liste
Önceki Adem Sefer 22. sırada... İşte liste
Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Sonraki Beykoz Örnekköy’de alacak verecek çatışması
Yorumlar (2 Yorum)

Fatih OCAK (9 yıl önce)

Adem Başkan hayırlı olsun.Allah yardımcın olsun.İnşallah seçilirsin.Çünkü sen bunu hak ediyorsun.

Yavuz-Şükran (9 yıl önce)

Hayırlı olsun...Allah yar ve yardımcın olsun abi..

Yorum Yaz