Adem Sefer’den Hızır Yılmaz’a…

  • 0
  • 17693
Adem Sefer’den Hızır Yılmaz’a…
Adem Sefer’den Hızır Yılmaz’a…

Her ay rutin olarak yapılan AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı’na, İlçe Başkanı Adem Sefer’in konuşması damga vurdu.

Siyasi ikballeri için mahallelerde fitne çıkarıyorlar

Sakin ve mütevazı üslubuyla tanınan İlçe Başkanı Adem Sefer kısa bir süre önce Çubuklu’da yaşanan provokasyonda bir evin çatısına çıkıp mahalle sakinlerini kışkırtmaya çalışan CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’a “Beykoz için çalışmak çatılara çıkıp arz-ı endam etmek değildir” sözleriyle yüklendi.

Sefer Gezi Parkı Olayları sürecinde AK Parti Beykoz İlçe Binası önünde slogan atan CHP’lileri de kastederek, “Beykoz için çalışmak demek partimizin binasının önünde slogan atmak demek değildir” dedi. CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’ı üstü kapalı bir şekilde siyasi ikbal için mahallelerde fitne çıkarmakla da itham eden Sefer, “Beykoz için çalışmak demek siyasi ikbal için mahallelerde fitne çıkarmak değildir” dedi.

Adem Sefer: Gezi Parkı’nda ajanlar vardı  

31 Mayıs’ta fitili ateşlenen Taksim Gezi Parkı olaylarına da değinen Sefer şöyle konuştu; Ağaçların gölgesinde ayrı hesapların yapıldığı, meselenin sadece park meselesi olmadığını ulusal ve uluslar arası destekçilerinin bir bir ifşa edilmesiyle gördük. Kısaca Gezi Parkı’nda Kurtuluş Savaşı’nda yedi düvele meydan okuduğumuz işgal güçlerinin temsilcileri, ajanları ve işbirlikçileri hazır ve nazırdılar.

Alman Hükümeti de nasibini aldı

Daha Solingen faciasının hesabını veremeyen, kundaklama sonucu diri diri yakılan kardeşlerimizin hesabını veremeyen Alman Hükümeti istihbaratı ve medyası ile süper güç olma yolundaki Türkiye’ye karşı durmak için vardı. Ortadoğuyu cehenneme çeviren, Türkiye’nin Ortadoğu’da gücünü ve varlığını istemeyen pervasız İsrail ve işbirlikçileri vardı. Asya, Afrika ve Arap Yarımadası’nda sömürmedik ülke bırakmayan, eski gücünü giderek kaybeden Britanya İngiltere’si vardı. Dünyadaki katliamlara seyirci kalırken Gezi Parkı olaylarını 8 saat boyunca canlı veren CNN International, BBC ve Reuters vardı. İşte Gezi Parkı olaylarının ardında bunlar vardı. Amaçları neydi, neye hizmet ediyorlardı? Kimlerdi bunlar? Sömürdükleri ülkelerde güçlü lider, güçlü hükümet görmek istemeyen sömürge lobisi.

2014 Seçim maratonu resmen başladı

AK Parti Bölge Milletvekili Metin Külünk’ün de katıldığı Danışma Meclisi Toplantısı’nda 2014 Mahalli Genel Seçimleri startını da veren Sefer, “Sayın Başbakanımızın startını verdiği yerel seçim süreci artık bizim için başlamıştır. Tüm mahallelerde irtibat büroları kurarak süreci başlatıyoruz. Beykoz’da yaptığımız işleri ve yapacağımız projelerimizi Beykoz halkıyla paylaşacağız. Türkiye’de gelişen son olaylardan sonra ülkemiz için ve Beykoz’umuz için daha çok çalışmamız gerektiğini görüyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

AK Partili gençler kan topluyor
Önceki AK Partili gençler kan topluyor
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz