Yaşam

Adem Öztürk’ün annesi toprağa verildi…

Adem Öztürk’ün annesi toprağa verildi…
16.04.2017 15:12
| | |
5833

Beykozlu iş adamı Kadir Öztürk ve Beykoz Meclis Üyeleri Derneği Başkanı Adem Öztürk’ün anneleri Hamdiye Öztürk vefat etti.

Merhume Hamdiye Öztürk için Kavacık Hasan Yavuz Camii’nde öğlen namazına müteakip cenaze namazı düzenlendi. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Polis Koruma Derneği Başkanı Birzat Mermer, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, AK Parti Kurucu Beykoz İlçe Başkanı Dr. Ahmet Hulusi Batu, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz,  Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici ve KAS-DER Beykoz Şube başkanı Süleyman Çalık gibi tanınmıi simalarına hazır bulunduğu namazda cemaat cami avlusuna sığmadı.

Adem ve Kadir Öztürk kardeşlerin taziyeleri kabul ettiği cami avlusunda, merhume Hamdiye Öztürk için cemaatten helallik alındı. Ölümün Allah’ın ilahi kanunlarından olduğunu söyleyen imam, merhumenin Kavacık Mezarlığı’nda ebediyete teslim edileceğini söyledi. Merhume Hamdiye Öztürk’ün, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık’ın, en önde omuz verdiği naşı cenaze arabasına taşındı…

83 yaşındaki Hamdiye Öztürk, sevenlerinin gözyaşları arasında ebediyete teslim edildi.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Cenaze, Adem Öztürk, Kadir Öztürk, Vefat, Hamdiye Öztürk, Kavacık Mezarlığı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"