Yaşam

Adem Ormancı insaniyet namına can verdi

Adem Ormancı insaniyet namına can verdi
02.11.2016 11:49
| | |
25889

Beykoz Cumhuriyetköy Mahallesi'nde ikamet eden üç çocuk babası Adem Ormancı insanı duygularının kurbanı oldu.

Kızlarının eğitimi için yerlisi olduğu Beykoz Cumhuriyetköy'den Çekmeköy Taşdelen'e taşınan ormancı Şile yolunda kaza yapan ve iki yol arasındaki revüje düşen bir araçta sıkışanlara yardım etmek isterken canından oldu.

Önceki hafta sonu Şile yolunda meydana gelen kazada Adem Ormancı hayatını kaybetti.

Şile otobanında direksiyon hakimiyetini kaybedip, iki yol arasındaki revüje düşen araçta sıkışanlara yardım etmek için kendi aracını emniyet şeridine çekip dörtlülerini yakan Adem Ormancı, hızlı bir şekilde kaza yapan aracın yanına gitmek istedi.  O sırada aynı güzergahtan 100-120 km hızla gelen 34 D 3952 plakalı, Mesut A yönetimindeki Volvo marka aracın altında kalan  Ormancı kurtarılamadı.

Çevresinde babacan bir adam olarak tanınan Adem Ormancı'nın kaza sonucu can vermesi Beykoz Cumhuriyetköy Mahallesi'ndeki sevenlerinde şok etkisi yaparken, Ormancı'nın cenaze namazında oldukça büyük bir kalabalık vardı.

Öğlen namazına müteakip Beykoz Cumhuriyetköy Mahallesi'ndeki merkez camiinde kılınan cenaze namazının ardından ebediyete teslim edilen 47 yaşındaki üç çocuk babası Adem Ormancı'ya çarpan Mesut A, isimli şoför olay sonrası kısa bir süre kaçsa da daha sonra polise teslim olduğu bildirildi.

Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Adem Ormancı, Kaza, Vefat, Cenaze

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"