Aday adayı Şimşek’ten, Başkan Dilmaç’a ziyaret

  • 04.05.2018 20:25
  • Güncelleme: 04.05.2018 20:26
  • Okunma: 6785 kez
  • Yorum: 0
Kendisini Beykoz’un gönül adamı olarak lanse eden ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı olan Zeynel Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı’nı ziyaret etti.
Aday adayı Şimşek’ten, Başkan Dilmaç’a ziyaret

Seçim süreci nedeniyle oldukça kalabalık bir atmosferde Başkan Dilmaç’ı ziyaret eden Zeynel Şimşek, “İlçe Başkanımızı ziyaret ederek, kendisiyle kısa bir hasbihal ettik” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’ın yeni seçilmiş olması ve hemen ardından seçim çalışmalarının başlaması nedeniyle oldukça yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunu ifade eden Zeynel Şimşek, kendisiyle duygularını paylaştığını aynı zaman da “hayırlı olsun” dileklerini ilettiğini söyledi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ise, Zeynel Şimşek’in bir Beykoz insanı olduğunu doğal ve samimi kişiliği ile AK Parti’ye renk kattığını ifade ederek, milletvekili aday adaylığının hayırlı olmasını temenni etti.

AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi olarak, aday adaylarına, kendilerini anlatabilmeleri ve teşkilatlara tanıtabilmeleri için her türlü kolaylığı sağladıklarını, önümüzdeki günlerde yapılacak programlarda aday adaylarıyla çeşitli istişarelerde bulunacaklarını kaydeden Başkan Hanefi Dilmaç, “Allah’ın izniyle yolumuz açıktır. Yapacağımız çalışmalarla daha üst seviyelere çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

Zeynel Şimşek, ise AK Parti’yi İslam kültürünün, özgürlüklerin ve Türk maneviyatının teminatı olarak gördüklerini, AK Parti çatısı altında olmanın gelecekte torunlarına gururla anlatabilecekleri anlamlı bir duruş olduğunu söyledi.

Şimşek, “AK Parti’ye bu seçim sürecinde de büyük bir teveccüh var. Bizde bu teveccühe mazhar olanlardanız. Bu teveccühten anlıyoruz ki, toplumumuzun her yaşından insan 17 yıldır devam eden bu siyasi maratona nice 17 yıllar daha omuz vermek istiyor” şeklinde konuştu.

Zeynel Şimşek, “bu yoğun ortamda bize zaman ayırıp, kendimizi anlatma fırsatı veren değerli İlçe Başkanımız Sayın Hanefi Dilmaç Beyefendi’ye teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi