Siyaset

Adam olur adayla beraber çalışırım…

Adam olur adayla beraber çalışırım…
2014.09.02 00:00
| | |
13161

Video galeri

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Hızır Yılmaz gezi Parkı olaylarını canlı yayın aracılığı ile yayınlayarak halkı tahrik etmeye çalışan Ulusal Kanal’a konuştu…

1 Eylül Dünya Barış Günü’nde dosyasını 3000 kişi ile birlikte İlçe Başkanı’na teslim ettiğini ifade eden Hızır Yılmaz, sosyal demokrat belediyeciliğin bayrağını 2014’de Beykoz Belediyesi’ne dikeceklerini yineledi.

Genel Merkez’in vereceği karara karşı saygılı olacağını da ifade eden Hızır Yılmaz, “ya aday olurum, aday gibi çalışırım,  ya da adam olur aday olan arkadaşın yanında çalışırım” şeklinde konuştu.

Beykoz’un devasa sorunlarına halktan yana çözüm üretmek için aday olduğunu söyleyen Hızır Yılmaz,  “ben inanıyorum ki, 2014 yılında Beykoz Belediyesi’ne sosyal demokrat belediyeciliğin bayrağını halkında desteğiyle dikeceğiz… Beykoz halkı 2B mağdurudur… AKP hükümetini ikaz ediyoruz… Beykoz halkını sürmeye kalkarsanız, bunun hem sandıkta hem de demokratik zeminde alanlarda tepkisini göreceksiniz. “ şeklinde konuştu.

“Ben CHP’nin üyelerine ve Beykoz halkına, köylülerimizin CHP’den yana bu kez oy kullanacaklarına inanıyorum… Bizim siyaset anlayışımızda olan sosyal demokratik anlayışı Belediyenin her alanında hayata geçireceğiz” ifadelerine yer veren Hızır Yılmaz, … “AKP’nin kentsel dönüşümü yerine, yerinde dönüşümü uygulayarak hiçbir Beykozlu 100 yıldır oturduğu topraklardan göç etmek zorunda kalmayacak… “ dedi.

Genel Merkez’in kararına saygılıyım.

Genel Merkez’in vereceği karara saygılı olacağını da sözlerine ekleyen Hızır Yılmaz, aday gösterilmezse bile çalışacağını ifade ederek, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde 3000 kişiyle birlikte adaylık dosyasını ilçe Başkanına teslim ettiğini ve o sırada, “ya aday olurum aday gibi çalışırım… Ya da adam olurum aday olan arkadaşın yanında çalışırım” şeklindeki ifadelerini hatırlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, CHP, Ulusal Kanal, Hızır Yılmaz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"