Abla Acar gözyaşlarıyla toprağa verildi

  • Güncelleme: 11.02.2020 17:19
  • Okunma: 25165 kez
  • Yorum: 2
Beykoz’un sevilen iş insanlarından İsmet Acar’ın Bodrum’da kalp krizi geçirerek vefat eden ablası Meryem Acar ebediyete uğurlandı.
Abla Acar gözyaşlarıyla toprağa verildi

Türk iş dünyasının önemli isimlerinden İsmet Acar’ın, bayram tatili için gitmiş oldukları Bodrum’daki evlerinde kalp krizi geçirerek vefat eden 74 yaşındaki ablası Meryem Acar için Zincirlikuyu Camii’nde öğlen namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Namaz öncesi cami avlusunda; Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, merhume Meryem Acar’ın oğlu Metin Acar, gelini Funda Acar ve diğer aile üyeleri saatlerce taziyeleri kabul etti.

Acar Ailesine taziyelerini sunanlar arasında; CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz İlçe emniyet Müdürü Hüseyin Güleç, Sedat Peker ve sanatçı İsmail Türüt gibi isimler vardı.

Oldukça yorgun ve üzgün olduğu gözlenen İsmet Acar cenaze namazını oturarak sandalye de kılmak zorunda kalırken, yeğeni Metin Acar, oğulları Erdinç ve Erdal Acar’da onun yanında saf tuttu.

İş, spor ve siyaset dünyasından çok sayıda tanınmış simanın göze çarptığı cenaze törenine Beykoz’dan da yoğun katılım oldu. Kılınan namazın ardından merhume Meryem Acar, cenaze arabasına konulmadan sevenlerinin omuzlarında kabristana götürüldü.

Burada oğlu Metin Acar, annesinin naaşını kabristana indirdi. Meryem Acar’ın,  okunan Kuran-ı Kerim eşliğinde ebediyete teslim edildiği sırada oğlu Metin Acar ve gelini Funda Acar’ın gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İsmet Acar, Meryem Acar, Cenaze

Yorumlar (2 Yorum)

Muhammet kırca (1 yıl önce)

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Tamer (1 yıl önce)

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Tüm aile bireylerine Allah'tan sabır niyaz ediyorum...

Yorum Yaz