Abdullahoğlu’ndan çarpıcı anektod

  • Güncelleme: 04.06.2011 00:11
  • Okunma: 7139 kez
  • Yorum: 0
Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, 1. Bölge Milletvekili adaylarını Beykoz meydanında halka tanıttı.
Abdullahoğlu’ndan çarpıcı anektod

HAS Parti Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci’nin milletvekili adaylarını tanıtmasının ardından konuşan Genel İdare Kurulu Üyesi ve HAS Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Sıtkı Abdulahoğlu çarpıcı açıklamalar yaptı.

Genel İdare Kurulu Üyesi ve HAS Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Sıtkı Abdullahoğlu kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Sıtkı Abdulahoğlu, Ülkeyi düzeltecek tek partinin HAS Parti olduğunu ve AKP yönetimin de haksızlık yapıldığını söyleyen Abdullahoğlu, AKP yönetimini görüyoruz zengin daha çok zengin oldu. Fakir evine ekmek götüremeyecek şekilde daha da fakirleşti. Biz buna dur demek için bu partiyi kurduk. Mecliste sizin sesiniz yükselsin diye de partinin ismini HAS Parti yani, Halkın Sesi Partisi ismini koyduk. Allah izin verirse sizlerinde desteği ile iktidar olacağız şeklinde konuştu.
Sıtkı Abdullahoğlu, konuşmasının devamında şunları söyledi: HAS Parti milletimize şunu sunuyor eski Türkiye gidecek yeni Türkiye gelecek, eski Türkiye’de Adaletsiz bir kalkınma, barışsız bir sosyal yapı, haksız bir demokrasi vardı. Bizde şunu söylüyoruz eski Türkiye gidecek ve yerine yeni Türkiye gelecek. Türkiye’ye yeni sitemlerin gelmesi gerek 2002 yılında iktidara geldiklerinde Türkiye’nin gayri safi hasılatı 230 milyar dolardı 2010 yılı itibari ile 735 milyar dolara yükseldi. 9 Yılda 3 kat büyüme gerçekleşti ama bu büyüme adaletli bir dağılım getirmedi, bu sebepten dolayı da işsizlik sayısı 4 kat daha artı. Türkiye’de milyarderin parası daha çok çoğaldı, fakirler daha çok fakirleşti, esnaflar dükkan kapatmaya kadar vardı. Sıtkı Abdullahoğlu yoldan gecen bir vatandaşın eline verdiği notu okudu. Vatandaşın verdiği notta şunlar yazıyordu; “35 sene devlete prim verdim emekli oldum ve şimdi kanser hastasıyım bu AK Parti benim kanser ilacımın parasını ödemiyor ben ne yapabilirim?”

İşte bu nota şu cevap verilir, Halktan kopmak haksız demokrasi halktan ırak olmaktır buna verilebilecek en iyi cevaptır.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Sıtkı Abdullahoğlu, HAS Parti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz