Yaşam

Abdullah Yümsel'in acı günü

Abdullah Yümsel'in acı günü
06.12.2015 19:52
| | |
5561

AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yümsel'in kayınpederi Hasan Çetin 88 yaşında hayatını kaybetti.

AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yümsel'in kayınpederi Hasan Çetin 88 yaşında hayatını kaybetti.

Bir süredir yaşlılığa bağlı hastalıklarla mücadele eden 88 yaşındaki Hasan Çetin, dün hayata gözlerini yumdu. Uzun yıllar Sosyal Sigortalar Kurumu'nda (SSK) görev alan Çetin, çevresi tarafından oldukça sevilen bir isimdi. AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yümsel'in de kayınpederi olan Çetin, Ortaçeşme Cevizli Bahçe Camii'nde ikindi namazına müteakip düzenlenen törenle ebediyete uğurlandı.

Anadolukavağı Aile Kabristanlığı'na defnedilen Hasan Çetin'in cenaze törenine AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, Beykoz Belediye Meclis Üyesi Ahmet Soylu, Dernek Başkanları, Muhtarların yanı sıra çok akraba ve komşuları katıldı.Kadınların yoğun bir şekilde katılım gösterdiği cenaze töreninde, erkekler namaz kılarken, kadınlar sessizce kenarda bekledi. Çok sayıda komşusunun katıldığı cenaze töreninde merhum Hasan Çetin için helallik de istendi.

Törene katılanların kabristana ulaşımı konusunda, Beykoz Belediyesi'nden araç tahsis edildi. Dost Beykoz Ailesi olarak Abdullah Yümsel'in acısını paylaşıyor, Hasan Çetin'in sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Cenaze, Abdullah Yümsel, AK Parti, Hasan Çetin, Anadolukavağı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"