Abdullah Yümsel aktif siyasete giriyor

  • Güncelleme: 21.10.2013 00:11
  • Okunma: 5854 kez
  • Yorum: 0
Spor camiasının yakından tanığı Abdullah Yümsel siyasete girmeye karar verdi. Adres ise Adalet ve Kalkınma Partisi
Abdullah Yümsel aktif siyasete giriyor

Beykoz İcra Memurluğundan emekli olan ve Beykoz Amatör Kulüpler Birliği (BİSK) kurucuları arasında yer alan Abdullah Yümsel, Karlıtepe Kule Restaurant’ta düzenlediği basın toplantısında AK Parti’den Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı olduğunu açıkladı. 

Aynı zamanda Beykoz Giresunlular Derneği Kurucularından da olan Yümsel, yakın dostları ve Akbaba Köyü Muhtarı Yüksel Kılıç’ında katıldığı basın toplantısında; sporla ilgilendiği süreç içerisinde, spora siyaset bulaştırmamak adına siyasetten uzak kaldığını dile getirdi. 

Yaşı ve tecrübesi doğrultusunda artık siyasete girmeyi uygun gördüğünü ifade eden Yümsel,  geçmiş yıllarda verdiği hizmetten kimsenin şikayeti olmadığını ve bundan böyle AK Parti ile çalışmalarını sürdürmeye karar verdiğini söyledi. 

Henüz resmi olarak aday adaylığı müracaatını yapmadığını ve önümüzdeki günlerde basın mensuplarıyla tekrar bir araya gelerek resmi açıklamasını yapacağını kaydeden Abdullah Yümsel, siyasilerin Beykoz’da spora ilgisinin çok az olduğunu dile getirdi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz