Güncel

Abdullah Gül ile Fehmi Koru'nun Beykoz Buluşması

Abdullah Gül ile Fehmi Koru'nun Beykoz Buluşması
2015.01.18 00:00
| | |
8449

Türkiye Cumhuriyeti 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beykoz Gümüşsuyu'nda oturan Habertürk Yazarı Fehmi Koru'yu ziyaret etti.

Fehmi Koru ziyareti sonrası çıkışta Beykozlu gençlerle de bir araya gelen Abdullah Gül, 22 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi Genel Kurulu'nda Başkan Adayı olduğunu dile getiren Recep Yaman'ı da kutlayarak, seçim öncesi başarılar diledi.

Görev süresi 28 Ağustos 2014'te dolan ve yerini Recep Tayyip Erdoğan'a bırakan Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beykoz'da Fehmi Koru'yu ziyaret etti. Uzun yıllar Zaman Gazetesi'nde çalıştıktan sonra Star Gazetesi'nde de bir ara yazılar yazan ve son olarak Habertürk Gazetesi'ndeki köşesinde makalelerini okurlarıyla buluşturmayı sürdüren Fehmi Koru, Abdullah Gül'ü evinde ağırladı. Özel olarak başbaşa görüşen ikilinin birkaç saat kadar bir arada kaldığı öğrenildi. Birkaç gündür Habertürk'teki köşesinde Charlie Hebdo saldırılarına yer veren ve son olarak Cuma günü yazdığı yazısında Sivas'taki Madımak Oteli olaylarına değinmişti. Öte yandan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Habertürk yazarı Fehmi Koru'nun arasındaki dostluğun uzun yıllar öncesine dayandığı da kamuoyu tarafından zaten biliniyor.

Ziyaretin sonunda Fehmi Koru'nun evinin önünde karşılaştığı AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'ndan gençlere de zaman ayıran Abdullah Gül, kısa bir süre de olsa gençlerle sohbet etti. AK Partili gençlerin yaz ayında gerçekleştirilecek olan Genel Seçimlere dair sorusunu tebessümle karşılayan Abdullah Gül'ün "Seçimler elbette çok iyi bir şekilde geçecek, bundan eminim. Ülkemiz için hayırlısı ne ise o olacaktır" dediği öğrenildi. 

Abdullah Gül ayrıca 22 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi Genel Kurulu dolayısıyla da Başkan Adayı olan Recep Yaman adlı genci kutladı ve seçimde başarılar diledi. Gençlerin gerçekleştirecekleri ilk etkinlikte Abdullah Gül'ü de aralarında görmek istediklerini belirtmesi üzerine "İnşallah, gelmeye çalışırım. Beni mutlaka bilgilendirin." şeklinde yanıt veren Abdullah Gül, gençlerle vedalaşırken hatıra fotoğrafı da çekindi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberler, Fehmi Koru, Abdullah Gül, Beykoz, Ziyaret, AK Parti, Recep Yaman, Beykoz Kent Konseyi, Gençlik Meclisi, Genel Seçimler, Açıklama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"