Abdullah Gül'den taziye ziyareti

  • Güncelleme: 04.02.2015 00:11
  • Okunma: 10102 kez
  • Yorum: 0
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, geçtiğimiz hafta kardeşini kaybeden Mahmut Ustaosmanoğlu'na taziye ziyaretinde bulundu.
Abdullah Gül'den taziye ziyareti

İsmailağa Cemaati’nin internet sitesinden Abdullah Gül’ün ziyaretiyle ilgili fotoğraflar yayınlandı. Önceki gün saat 16.00 sıralarında gerçekleşen ziyarette, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de bulundu.

Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’nin Beykoz Çavuşbaşı’ndaki evinde gerçekleşen taziye ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü.   

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN MAHMUT EFENDİ'YE TAZİYE TELEFONU

Yine cemaatin internet sitesinden Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan'ın da vefat eden İsmail Ustaosmanoğlu'nun kardeşi Ahmet Ustaosmanoğlu'nu telefonla arayarak taziyesini ilettiğini belirtildi.

Erdoğan'ın telefonuyla ilgili yapılan açıklamada, "Ahmet hocamıza başsağlığı dileyen Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın, değerli âlim İsmail Ustaosmanoğlu’nun vefatından müteessir olduğunu ifade ederek, merhum Hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına metanet ve sabır diledi."

DAVUTOĞLU, CENAZE NAMAZINA KATILMIŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasının son günü Konya mitinginden sonra gece yarısı Ustaosmanoğlu'nu ziyaret etmiş, dua ve himmetini istemişti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ise, Cuma günü Ustaosmanoğlu'nun kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu'nun, Fatih Camii'ndeki cenaze namazına katılmıştı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz