Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı

  • 1
  • 45001
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı
Abdullah Gül Beykoz’da konutuna taşındı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, uzun süredir tadilatı devam eden Beykoz Kavacık’taki konutuna taşındı.

Gül, görevinin bitmesine rağmen yaklaşık 8 aydır kaldığı Cumhurbaşkanlığı'na ait Tarabya Köşkü'nde kaldığı için tartışmalara neden olmuştu… Beykoz’da ki konutuna taşınan Gül, böylece kendisine yöneltilen haksız eleştirilere de noktayı koymuş oldu.

Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, tadilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından geçtiğimiz hafta Kavacık'taki boğaz manzaralı villaya yerleşti

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, önceki ay ikametgahını Beykoz Çubuklu Mahallesi’ne aldırmıştı, şimdi kendisi Tarabya Köşkü'nden taşınarak Beyoz'daki villasına yerleşti.

Geçtiğimiz hafta içi Tarabya Köşkü'nden taşınan Abdullah Gül ve Hayrünnisa Gül çiftinin yeni ikametgahları Beykoz'a bağlı Kavacık'taki boğaz manzaralı villa oldu. Görev süresi 28 Ağustos 2014'te dolan Gül'ün taşınması, villada gerçekleştirilen inşaat ve tadilat çalışmaları ile güvenlik için yapılan otomasyon işlemlerinin uzaması nedeniyle gecikmişti.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA SESSİZ SEDASIZ TAŞINDILAR
Çalışmanın sona ermesi ve villanın oturmaya hazır hale gelmesinin ardından ilk olarak eşyalar taşındı. Eşyaların konulmasının ardından Gül çifti, geçtiğimiz haftadan itibaren yeni ikametgahlarında oturmaya başladı. 

Öte yandan sitenin girişine Gül'ün korumaları için yeni bir güvenlik kulübesi yapıldı. Villanın çevresinde bugün de hareketlilik olduğu görüldü. Bahçede çalışmalar devam ediyor. Gül, Tarabya köşkünde kalmasına yönelik eleştiriler üzerine masrafları kendisinin karşıladığı yönünde açıklama yapmıştı.Haber Merkezi

Anlamayana davullu zurnalı küçük bir not
Önceki Anlamayana davullu zurnalı küçük bir not
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (1 Yorum)

ahmet (9 yıl önce)

geçen hafta bu habere yorum yaptım ama yayınlamadınız. lütfen yayınlayınız.. şimdi sayın gülde bende aynı adalet şemsiyesi altındayız.fakat şemsiye hep onların üzerinde.biz hep açıkta kalıyoruz. neden diye sorarsanız biz evimize çivi bile çakamazken sayın gül istediği gibi evi tadilat yeptırıyor istediği gibi büyütüyor vs... bize (sıradan vatandaş) sıra gelince gecekondularda akreplerle birlikte yaşıyoruz. gülde allahın bir kulu bende,oda tc vatandaşı bende,onunda tapusu var benimde...şimdi söyleyin bana; bu işin öbür tarafı yokta o yüzdenmi böyle yoksa bunlar allahtan korkmuyormu ?

Yorum Yaz