Güncel

Abdullah Gül bayram namazını Kavacık'ta kıldı

Abdullah Gül bayram namazını Kavacık'ta kıldı
05.07.2016 13:38
| | |
6437

Bayram namazını Beykoz Kavacık Mahallesindeki Hasan Yavuz Cami'nde kılan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül namaz sonrası önemli açıklamalar yaptı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Maalesef bu ramazan ayında gerek memleketimizde gerek başka coğrafyalarda çok acılar çekildi" dedi. Gül, "Bütün bunların en kısa süre içerisinde bitmesi için de dua ediyorum" diye konuştu.

Abdullah Gül, Ramazan Bayramı namazını Beykoz'daki Hasan Yavuz Camii'nde kıldı. Cemaat, geniş güvenlik önlemi alınan camiye üstleri aranarak girdi. Kılınan namazın ardından cemaatle bayramlaşan Gül, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ramazan Bayramı bütün mübarek olsun. Allah bütün vatandaşlarımızın, senesini hayırlı yetiştirsin. Memleketimizi, milletimizi, bütün insanlığımızı… Bu önem vesilesiyle de çekilen acılar inşallah tekrarlanmasın. Maalesef bu ramazan ayında gerek memleketimizde gerek başka coğrafyalarda çok acılar çekildi. Bir taraftan terör, bir taraftan da toplu savaşlar... Maalesef bütün bunlar büyük bir üzüntü, büyük bir elem veriyor. Bütün bunların en kısa süre içerisinde bitmesi için de dua ediyorum. Bu vesileyle bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ailelerine ve bütün vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum."

Açıklamanın ardından aracına binen Gül, buradan ayrılarak Beykoz'daki evine gitti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Abdullah Gül, Bayram Namazı, Kavacık, Hasan Yavuz Cami

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"