Eğitim

AB Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi tamamlandı

AB Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi tamamlandı
24.10.2015 11:10
| | |
8161

Foto galeri

Beykoz Belediyesi’nin AB Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ne katılan 22 personele sertifikaları verildi.

Personele yönelik verilen eğitimle AB uyum süreci çerçevesinde gelişen Dünya koşulları ve küresel imkânlar hakkında katılımcıların bilgi sahibi olmaları,  Türkiye-AB Katılım Öncesi Mali İşbirliği Süreci ile bu sürecin beraberinde getirdiği proje finansman imkânları ve Kalkınma Ajanslarına yönelik finans ve proje imkânlarının tanıtılması hedeflendi.

AB proje uzmanları tarafından verilen eğitimde ayıca proje hazırlama, uygulama, izleme ve değerlendirme faaliyetlerinin kalitesini arttırmak ve özellikle de katılımcıların bu süreçlerde aktif olarak yer almaları amaçlandı.  

Bu doğrultuda katılımcılara Merkezi Finans ve İhale Birimi nezdindeki çağrılar ile özellikle Kalkınma Ajansları ve bunlarla birlikte diğer proje formlarının hazırlanması, doldurulması ve proje uygulamalarına yönelik beceri kazandırıldı.

Eğitimi başarıyla tamamlayan 22 personele sertifikaları Başkan Yardımcısı Salim Öztürk tarafından takdim edildi.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ne katılan belediye personelini kutlayan Salim Öztürk,  ilçemize ve belediyemize faydalı hizmetler üretmeye vesile olacak AB imkânlarının kazandırılması noktasında projeler geliştirilmesini temenni etti.

Başkan Yardımcısı Salim Öztürk personele tek tek sertifikalarını takdim etti. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Türkiye, AB, Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi, Sertfika, Salim Öztürk

reklam
1 Yorum
şule SU27.10.2015 13:26:26

Sayın Salim ÖZTÜRK, zekası ve dürüstlüğü ile belediye personelinin gönlüne taht kurmuş, saygıdeğer bir yöneticidir. İleri görüşlü ve yeniliğe açık tarafıyla personelin eğitimine her zaman katı sağlamış ve destek olmuştur. Diğer yöneticilere örnek olması temennisi ile başarılarının devamını diliyorum.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"