A Milli Hentbol Takımı’ndan Başkan’a ziyaret

  • 0
  • 5909
A Milli Hentbol Takımı’ndan Başkan’a ziyaret
A Milli Hentbol Takımı’ndan Başkan’a ziyaret
A Milli Hentbol Takımı’ndan Başkan’a ziyaret

İspanya'da yapılacak olan Akdeniz Oyunları’na Beykoz’da hazırlanan Türkiye Erkekler A Milli Hentbol Takımı oyuncuları Beykoz Belediye Başkanı’nı ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanlık Makamında A Milli Hentbol Takımı Antrenörü İlker Şentürk, Takım Kaptanlarından Taner Günay, Milli Takım Kadrosuna Beykoz Belediyespor’dan çağırılan Ozan Erdoğan’ın yanı sıra Beykoz Belediyespor Kulübü Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar ve Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici’de ziyarette hazır bulunan isimlerdi.

Türkiye A Milli Hentbol Takımı Antrenörü İlker Şentürk, Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının lige renk katan bir ekip olduğuna dikkat çekerken, "Hentbol Sporuna yapmış olduğunuz katkıdan dolayı teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Milli Takımımıza Beykoz Belediyespor takımından da isimleri davet ediyoruz. Bu arada Akdeniz Oyunları öncesinde Beykoz İlçesinde yaptığımız kampa katkı sunan, salonu antrenmanlarımıza açan Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e de teşekkürlerimi  sunuyoruz ” diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkamı Yücel Çelikbilek ise Akdeniz Oyunlarında Hentbol A Milli Takımına başarılar dilerken, misafirlerine günün anısı olarak Beykoz Cam Ürünlerinden Çeşm-i Bülbül hediye etti. Milli Takım heyeti ise Başkan Çelikbilek’e Milli Takım forması takdim etti.

Spor Servisi

Beykoz Spor Lisesi’ne bir ziyarette müsteşardan
Önceki Beykoz Spor Lisesi’ne bir ziyarette müsteşardan
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi