Son Dakika

9 İşyerine İdeal İşletme Belgesi

  • 0
  • 6729
9 İşyerine İdeal İşletme Belgesi
9 İşyerine İdeal İşletme Belgesi
9 İşyerine İdeal İşletme Belgesi

Beykoz Belediyesi, kendi sınıfları ve özelliklerine göre hijyen, genel görünüm, düzen, iş ve işçi güvenliği ile çevre sağlığı konularında yönetmelikte belirtilen şartları tam olarak yerine getiren işletmeleri ödüllendirdi.

Hizmet kalitesiyle örnek teşkil eden işletmelere belgeleri, Beykoz Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen törenle takdim edildi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in katılımıyla gerçekleşen törende başkan yardımcıları, birim müdürleri ve ideal işletmelerden temsilciler hazır bulundu.

Başkan Çelikbilek: “ İnsanlara iş ve aş vermek çok erdemli bir iştir” 

Belge takdim töreninde örnek iş yerlerini teşvik etmek amacıyla böyle bir uygulama başlattıklarını belirten Başkan Yücel Çelikbilek; “İşverenlere minnet borcumuz var. Sizler bizim rahatımız için çalışıyorsunuz. Sizler faaliyetlerinizle istihdama ve ilçe ekonomisine canlılık getiriyorsunuz. İnsanlara iş ve aş vermek çok erdemli bir iştir.  Kaliteli ve yönetmeliklere uygun hizmetiniz için hepinize teşekkür ederim. Allah kazançlarınızı bereketli etsin.”  dedi.

Beykoz Kariyer Merkezi’nin 2 bin 500 kişiyi işe yerleştirerek istihdama katkı sağladığını belirten Başkan Çelikbilek, Karlıtepe, Kılıçlı Film Platoları gibi projeler hayata geçtiğinde ilçe ekonomisinin de canlanacağını söyledi.  

Konuşmaların ardında işletme temsilcilerine belgeleri takdim edildi.  

Haber Merkezi

Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi
Önceki Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz