60 yaşındaki Rahime teyze intihar mı etti?

  • Güncelleme: 28.02.2013 00:11
  • Okunma: 19754 kez
  • Yorum: 0
Sabah saatlerinde Beykoz sahilinde bulunan kadın cesedi teşhis edildi… Kadın cesedinin Örnekköy Mahallesi’nden Rahime Aksoy olduğu belirlendi.
60 yaşındaki Rahime teyze intihar mı etti?

Örnekköy Muhtarı Osman Bakoğlu’nun kızı Pınar Bakoğlu’nun Dost Beykoz’a, Örnekköy’de bir kadının sabahtan beri kayıp olduğu bilgisini vermesi ve sabah saatlerinde Beykoz sahilinde bir kadın cesedinin bulunmuş olması üzerine Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçen Dost Beykoz bilgi paylaşımında bulundu.

Beykoz Devlet Hastanesi morguna kaldırılan kadın cesedi ile ilgili de bilgi alan Dost Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nü harekete geçirirken, Rahime Aksoy’un yakınları, Örnekköy Muhtarı Osman Bakoğlu ile birlikte bulunan kadın cesedini teşhis etmek üzere Beykoz Devlet Hastanesi’ne geldi.

Burada, denizden çıkarılan kadın cesedinin annelerine ait olduğunu gören Rahime Aksoy’un yakınlar sinir krizleri geçirdi. Gelişmeleri takip eden Dost Beykoz, cesedi denizden çıkarılan Rahime Aksoy’un dünde denize atlamak süretiyle intihar teşebbüsünde bulunduğu ve bir adamın kendisini ikna ederek evine yolladığı bilgisine ulaştı…

Annelerinin bu tavrını şaka olarak yorumlayan Rahime Aksoy’un çocukları ertesi gün açı gerçekle karşılaştı…

Sabah saatlerinde peynir almak için evden çıkan Rahime Aksoy’un saat 10:30’da Beykoz Korusu önündeki sahil alanında cesedi bulundu. Merhume Aksoy’un yakınlarından alınan bilgiye göre, aile içinde her hangi bir geçimsizlik olmadığı fakat Rahime Aksoy’un ilaç kullandığı söylendi.

Rahime Aksoy'un 60 yaşında ve Rize nüfusuna kayıtlı olduğu belirlendi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Örnekköy, Rahime Aksoy, İntihar, vefat

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz