5 Aralık’ta Beykoz Necmettin Erbakan’da toplanıyoruz

  • 0
  • 6077
5 Aralık’ta Beykoz Necmettin Erbakan’da toplanıyoruz
5 Aralık’ta Beykoz Necmettin Erbakan’da toplanıyoruz
5 Aralık’ta Beykoz Necmettin Erbakan’da toplanıyoruz
5 Aralık’ta Beykoz Necmettin Erbakan’da toplanıyoruz
5 Aralık’ta Beykoz Necmettin Erbakan’da toplanıyoruz

TOFD Beykoz Şubesi Dünya Engelliler Günü için iddialı bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor…

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, “Dünya Engelliler Günü geldi ve bizler engel bırakmamak üzere sizler ile elele aynı yolda yardımlaşarak ilerliyoruz” diyerek, Beykozluları 5 Aralık 2016 günü, saat:19:00'da Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde yapacakları "ENGELLER VE ENGEL-LENENLER” başlıklı programa davet etti.

Öte yandan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir açıklama yapan TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, “Derneğimiz açıldığı günden bu zamana dek, birlikte yürüdük bu emek isteyen yollarda. Hep beraber de bugünlere geldik.” Sizler ve bizler, bu dünyada bir misafir olduğumuzu unutmayıp, kendimize ve çevremizdeki insanlar hatta içlerinden bazı özel olanlara elimizden geldiğince sevgi ve saygıyla yaklaştık. Yarınlar niyettir dedik.” dedi.

Açıklamasında, “niyetlerimizi dipdiri tuttuk ve üyelerimizle, gönüllülerimizle 550 kişilik bir TOFD Beykoz Ailesi kurduk” şeklinde konuşan Bayan Efe şöyle devam etti:   

“Tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz Size. Hep yüreğimize yürek olduğunuz için, elimizi uzattığımızda hep orada olduğunuz için. Hayatı birlikte yaşadık, dostlukları paylaştık... En önemlisi de engellilere, engellilik kavramına karşı toplumun duyarlı olması için elele verip kelebek etkisi oluşturduk. "Özürlüdenilen bireylerin kimseye özür borcu olmadığını, fırsatlar verildiğinde neleri başarabileceklerini desteklerinizle herkese gösterdik.

Sandalyesinde oturan bir engellinin bir anaokulu öğretmeni, bir sağlık çalışanı, bir diplomat, bir tenis oyuncusu, bir öğrenci, bir anne, bir fedakâr abla, ailesinin gurur kaynağı bir evlat... Olabileceğini tüm dünyaya yaşayarak ispatladık.  

Daima birlikte olmamız umuduyla, dostluklarımızı en sıcak şekilde hissederek, yarınlara umutla bakarken; bu yılın 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde de tam kalbimizin merkezinde olduğunuz için,  yönetim kurulu arkadaşlarım ve tüm çalışanlarımız  adına teşekkür ederim”. 

TOFD Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı / Saniye EFE

Beykoz üzerinde korku dolu anlar
Önceki Beykoz üzerinde korku dolu anlar
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz